Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Eliška a Damián: Šok ještě před startem seriálu, Emma Smetana se na obrazovce moc neohřeje

Emma vypadala jako holčička.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 8 fotografií
PŘEKVAPENÍ

Nečekané. Již příští sobotu TV Prima odvysílá první díl svého nového fantasy romantického seriálu Eliška a Damián. Hlavních rolí se tu ujmou Emma Smetana (35) a Robert Urban (37). Ale podle exkluzivního zjištění eXtra.cz ne na dlouho.

Eliška a Damián: Emma Smetana? Nezvykejte si

O seriálu Eliška a Damián se všeobecně píše jako o velké šanci pro zpěvačku a herečku Emmu Smetanu, která ji může dostat na pomyslný televizní seriálový Olymp. Ostatně stejně to bylo i s Evou Burešovou, ze které televizní hvězdu první kategorie udělaly seriály Slunečná a Zoo.

Jenže plány TV Prima, kterými se stanice předem nikdy nechlubí, jsou úplně jiné.

Dodnes divákům přiznává jen dvanáct dílů, přitom podle našich informací tři další dvanáctidílné cykly jsou už prakticky dotočené a další se píše.

Podle zdrojů eXtra.cz, které jsou tak spolehlivé, že nás zhruba o čtvrt roku dříve než sama Prima informují o všem, co se peče nového v seriálové tvorbě této televizní skupiny (stalo se to také u zde zmiňované nové série), si ale diváci na Emmu nemají moc zvykat.

Co bude dál

Každý z těch cyklů o dvanácti dílech je o jiných dvou ústředních postavách. O jiných párech. Robert a Emma sice úplně nezmizí, děj se ale trošku přetočí někam jinam. Dál hrají ne úplně epizodní role, ale už budou druhořadé postavy,“ překvapují naše zdroje.

„Není to klasický seriál, který by měl běžet dlouho. Má i úplně jiný rozpočet i styl natáčení než třeba Zoo. A cestuje se v čase, což má kouzlo. Takže si scenáristé mohli dovolit i jiný styl vyprávění, nemusí spoléhat na jednu ústřední dvojici a podobně,“ doplňují naše zdroje.

„Se Zoo si nebudou nijak konkurovat, nebudou mít na sebe ani žádný vliv. Nebude to tak, že kdyby byl seriál Eliška a Damián úspěšný, že zařízneme Zoo. To se nestane. Ale doufáme, že novinka uspěje a zase obsadíme další atraktivní políčko v hlavním vysílacím čase. To je ostatně dlouhodobý cíl TV Prima.“

Emma Smetana o natáčení seriálu Eliška a Damián:

Bude se prodlužovat?

A přestože nejde o nekonečnou sérii, přece jen by divák mohl rozhodnout o natáhnutí seriálu.

„Když to bude úspěšné, tak se určitě bude řešit, jak pokračovat v natáčení. Akorát nevím, jak by se tam kouzlilo se scénářem, protože tady je to trošku složitější než třeba u Zoo. Ale když už ateliér jednou stojí, tak se televize snaží ho maximálně vytěžit. A jestliže to diváci přijmou kladně, dá se čekat, že Prima pár cyklů proti plánu přidá. A když to neuspěje, úplně propadne? Odvysílá se vše, co je natočené, dokončí se roztočená série a nebude se pokračovat,“ dodaly prameny eXtra.cz. Protože mají zakázáno hovořit s médii, redakce nezveřejňuje jejich jména.

A co na to TV Prima, která takhle diváky, snad ne nepříjemně, překvapí? Při rozebírání zákulisních informací nás i diváky odkazují na budoucí vyjádření televizní skupiny, prý vždy přijde včas.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy