Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Eliška a Damián po odvysílání druhého dílu. Diváci pokračují v palbě kritiky, našli jsme dvě pozitivní reakce

Robert Urban a Emma Smetana spolu zazáří již na podzim 2023.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 4 fotografie
kritika

Seriál Eliška a Damián měl být tím největším hitem letošního podzimu. Místo toho ale přišlo pro diváky hořké zklamání a nový počin TV Prima tvrdě odsoudili. V sobotu večer byl odvysílán již druhý díl, ale ani ten se příliš velkému úspěchu netěší. O tom se rozepsali diváci na Facebooku.

Seriál Eliška a Damián prvním dílem u diváků totálně pohořel a jinak tomu nebylo ani u další epizody. Diváci sdělili své dojmy prostřednictvím facebookové stránky TV Prima.

A i tentokrát se stala hlavním terčem kritiky Emma Smetana, jejíž herecké výkony divákům leží v žaludku. "Jako český divák vás prosím, abyste udělali službu i Emmě a další díly už nevysílali," nebere si servítky Vítek, ke kterému se přidává i Jarin: "Tak i po druhé epizodě stále stejný názor. Totální kravina, prkenné herecké výkony. Už dlouho jsem nic tak mizerného neviděl," píše. "Ztráta herecké a scenáristické důstojnosti v přímém přenosu," vyjadřuje ostrou kritiku Renata.

Divákům vadí komentující hlas

Mnozí si stále nemohou zvyknout na hlas komentátora, který je ve sledování děje spíše vyrušuje. "Proč tam je ten komentátor? To je snad to nejhorší," ptá se Veronika. Někteří byli dokonce prvním dílem natolik odrazení, že si zvolili raději program konkurenční TV Nova a zapnuli si Tátu v nesnázích. "Tak tohle už ani náhodou, to si raději pustím Tátu v nesnázích," píše rázně Lída.

Našli se i tací, kteří sdíleli pozitivní ohlasy. Oceněn byl zejména herecký um Roberta Urbana: "Robert Urban je v roli Damiána super!" píše Honza. Na své si přišla u seriálu i Eva: "Ta historická část mě baví. Ze současné se mi líbí paní Syslová," podělila se o své dojmy z druhého dílu.

Ačkoliv byly upoutávky na primácký seriál Eliška a Damián vidět téměř všude a diváci byli lákáni na zamilovaný příběh s fantastickými prvky, dočkal se extrémního propadu. Na platformě ČSFD má zoufalých 7 % a zařadil se na 31. místo v žebříčku nejhorších seriálů historie.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy