Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Elišce z Mise nový domov požehnal sám papež: Těžce zkoušená rodina dostala nový impulz

Elišce požehnal papež v Římě.
Zdroj: TV Nova
mise
Mise nový domov a s ní i oblíbená moderátorka Tereza Pergnerová pokračuje už ve středu večer svojí osmou epizodou. Diváci mají možnost sledovat velmi silné příběhy lidí, s nimiž se osud nemazlil a kteří se dostali na samé dno. Mise nový domov jim dává šanci na nový začátek. Tentokrát si celý tým bude muset poradit s daleko většími rekonstrukcemi domů i bytů, kde se skrývají rodinné tragédie.

Marek a Eliška byli šťastný pár se třemi malými dětmi. Před časem si koupili starý dům, který Marek svépomocí pomalu upravoval. Dětem slíbil krásné pokojíčky, manželce pergolu. Jeden dubnový den ale všechny jejich plány zhatil a dům už Marek bohužel nikdy neopraví.

Osudný dubnový den jeli na společný výlet, ale protože Marek chtěl ještě chvíli pracovat na domě, rodina jela napřed a Marek za nimi přijel na motorce, kterou miloval. Společný výlet si moc užili a před návratem se rozloučili s tím, že se uvidí doma. Tam se už ale nesetkali. Marek cestou havaroval. Po několika dnech marného snažení lékařů a modliteb Elišky i dětí zemřel. Jeho orgány poskytla rodina k transplantaci. Navzdory víře bylo pro Elišku velmi těžké se vyrovnat s Markovou smrtí. Křehká a od dětství těžce zkoušená žena zůstala na všechno sama. Na tři děti i nedokončený dům.

Krom toho, že Mise nový domov udělá maximum pro to, aby statečné rodině vyčarovala nové a krásné bydlení, povedla se jim jedna neskutečná věc. Elišce, která je věřící, zařídili cestu do Říma, kde jí osobně požehnal sám papež František. Eliška byla z tohoto setkání naprosto dojatá a i to pro ni bylo dalším obrovským impulzem do dalšího života.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy