Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Elis Mraz zázračně shodila 20 kilo: Prozradila, jak to tak rychle dokázala

Elis Mraz z Hlas Česko Slovenska zázračně zhubla
Zdroj: Se souhlasem Elis Mraz
+ Další fotografie
Neuvěřitelná proměna

České zpěvačce a skladatelce Elišce Mrázové (26), známé jako Elis Mraz, se podařilo zhubnout 20 kilo! Zvládla to navíc dvakrát rychleji, než je běžné. Jak na to, prozradila zpěvačka z Hlasu v exkluzivním rozhovoru pro redakci eXtra.cz.

Eliška Mrázová zhubla

"Neměla jsem žádný cvičící program," řekla v exkluzivním rozhovoru zpěvačka Eliška Mrázová, která podle svých slov zhubla hlavně úpravou jídelníčku. Svěřila se do rukou odborníků. "Přestala jsem jíst nezdravé věci a pít alkohol," popsala krásná blondýnka, která už má dole 20 kilo. Prošla neuvěřitelnou proměnou.

Eliška vyměnila dopravní prostředky za chůzi. "Všude jsem začala chodit pěšky," přiznala. Teď navíc boxuje, což je prý ten nejúčinnější sport ke spalování tuků a tvorbě svalové hmoty.

"Věděla jsem, že musím dořešit jídlo," svěřila se zpěvačka s tím, co jí dělalo největší problém. Zvolila dietu, kterou jí odborníci sestavili na míru. Jak? Podle rozboru krve! "Díky tomu šla kila dolů ještě dvakrát rychleji," pochvaluje si Eliška, která na svých instagramových storíčkách vesele sdílí talíře plné ovoce a zeleniny. Přeje si shodit ještě 8 kilo, aby byla se svou postavou úplně spokojená, nakonec bude mít tedy dole něco mezi 28 a 30 kily.

Kdo je Elis Mraz

Elis Mraz je česká zpěvačka a hudební skladatelka. Narodila se 6. srpna 1994 v Ostravě. V roce 2014 zazářila v soutěži Hlas Česko Slovenska, kde se probojovala až do semifinále. V témže roce vyhrála kategorii Objev roku ve Slavíkovi.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy