Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Eleven (18) ze Stranger Things vyrostla do krásy: Je po uši zamilovaná do syna Bon Joviho

Jake Bongiovi a Millie Bobby Brown na premiéře filmu Enola Holmes 2.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
ENOLA HOLMES 2

Blíží se premiéra pokračování filmu Enola Holmes s Millie Bobby Brown (18) v hlavní roli. Herečka, která se nám před pár lety představila jako malá Eleven ze Strange Things, roste jako z vody a slaví samé úspěchy. Před pár měsíci se měla zasnoubit se synem zpěváka Jon Bon Joviho, který ji doprovázel i na newyorskou premiéru a podle Teen Vougue jim to nemohlo slušet více.

Proběhly zásnuby?

Dvě hrdličky Jake Bongiovi (20) a herečka Millie Bobby Brown spolu randí již přes rok. Nedávno se navíc objevily spekulace, že jsou zasnoubeni, když se herečka ukázala na veřejnosti s novým diamantovým prstenem na prsteníčku levé ruky. Informoval o tom The Sun. Tuto novinku ovšem ani jeden z dvojice nepotvrdil a na další akci se již Millie objevila opět bez prstenu, což by mohlo znamenat, že šlo pouze o nový doplněk.

O herečce je ovšem známé, že si střeží své soukromí. Je tedy možné, že si zásnubní prsten sundala, jen aby omezila drby.

Na premiéře zářili štěstím

Zamilovaný pár se zúčastnil newyorské premiéry filmu Enola Holmes 2, kde hraje Millie Bobby Brown hlavní roli sestry Sherlocka Holmese. Herečka všechny okouzlila úchvatnou růžovou róbou se stříbrnými plastickými vzory. Její partner Jake Bongiovi měl naopak jednobarevný černý oblek, a tak si mohla jeho přítelkyně naplno užít svoji chvíli v záři reflektorů, jak uvádí Teen Vogue.

Dvojice potvrdila svůj románek v červnu 2021, kdy se společně ukázali na premiéře filmu Godzilla vs. Kong, kde rovněž Millie hrála, a od té doby jsou mladí milenci nerozluční.

Millie Bobby Brown se opravdu daří

Pro herečku je to obrovská změna k lepšímu. Před Jakem dlouho randila s tiktokerem Hunterem Ecimovikem a jejich vztah byl označován jako "toxický". "Když vás někdo takhle veřejně ponižuje, cítíte se absolutně bez kontroly a bezmocný. Když jsem odešla, věděla jsem, že mám cenu a že mi ten člověk nic nevzal. Bylo to nakonec velmi posilující," cituje Millie Bobby Brown web Hola. Herečka také přiznává, že ji negativní zážitky ze vztahu pomohly vcítit se do své postavy při natáčení čtvrté série Stranger Things.

Bobby Brown bývá označována jako jedna z nejtalentovanějších hereček a silná osobnost dnešní doby a my doufáme, že se jí i dál povede. Film Enola Holmes 2 bude mít u nás na Netflixu premiéru 4. listopadu 2022.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy