Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Elektrické křeslo, nebo trůn? Tohle je 8 nejhorších věcí, které se vám mohou přihodit na toaletě!

Na záchodě tráví muži zhruba dva roky svého života.
Zdroj: facebook.com

Toaleta, záchod, hajzl nebo WC je místo, kam i prezident chodí bez bodyguardů, kde je nám buď dobře, nebo špatně, kde to chvílemi voní po fialkách a vzápětí zapáchá víc než v pekle… Někdy zde relaxujeme, jindy trpíme, ale každopádně tu trávíme nezanedbatelnou část svého života. Zatímco ženy zde prosedí údajně půl roku, muži tu vydrží obvykle trůnit až dva roky.

Ať už je váš vztah se záchodovým prkýnkem intimně vřelý či chladně odtažitý, tohle je 8 důvodů, které na záchodě vytočí prodavačku z Billy, Madonnu, prezidenta Ameriky i Zdeňka Macuru.

1) Příliš krátký světelný interval

Na tenhle nešvar narazíte dost často v restauracích nebo kdekoliv na veřejných toaletách. Sedíte si v poklidu na záchodě a najednou tma jak v pytli. Musíte máchat rukama, snažíte se nahmatat toaletní papír a v momentě, kdy se rozsvítí, stojíte se staženými kalhotami před cizím člověkem.

2) Prázdná rolička

Tohle je ovšem prekérní situace. Ta nejhorší z možných variant je následující. Máte rande, odskočíte si na záchod, je to větší než malá potřeba a vy posléze zjistíte, že nikde v dohledu není nic, čím byste se utřeli. Panika posledního stupně!

3) Málo vody, lehký materiál

Jste na návštěvě, odskočíte si, spláchnete… A? A nic. Stále plave na hladině… Tak to je ovšem smutný příběh.

4) Zaseknutý zámek

Už jste někdy trávili půl dne zaseknutí na toaletě? My ano. Ještě že tam tenkrát bylo dost časopisů.

5) Až na dno

Jezdíte na letní festivaly? Pokud ano, tak asi tušíte, jak vypadá taková Toi Toika třetí den… Ryzí smůla je moment, kdy si sundáváte kalhoty a do vrchovaté mísy vám žbluňkne mobil.

6) Fronta

Stalo se vám někdy, že jste to měli už v zatáčce a museli prostě předbíhat?

7) Absence čerstvého vzduchu

Rádi byste po sobě vyvětrali, ale není jak a kudy…

8) Staré noviny

Těšíte se, že si přečtete něco aktuálního, ale vedle mísy se válí pouze týden starý výtisk Mladé fronty.

Související články

Další články