Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Elegantní babča: Takhle by dnes vypadala princezna Diana, kdyby byla stále naživu!

Takhle by vypadala Diana dnes.
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Dnes by princezně Dianě bylo 56 let. Byla by to milující babička a určitě by se vnoučat od syna Williama a jeho manželky Kate nemohla nabažit. Možná by měla další lásku, nebo zůstala s milencem Dodim al-Fayedem. Její život ale ukončila děsivá nehoda v Paříži.

Lady Diana se oklepala z rozvodu a konečně si začala sama užívat. Zatímco Charles už netajil svůj vztah s Camillou a je s ní dodnes, tak Lady Diana chodila s milionářem Dodim al-Fayedem.

I přes všechny manželské otřesy patřila k nejpopulárnějším osobnostem své doby a srdce lidí si získala díky neúnavné práci pro charitu a nesmělému úsměvu na své tváři. Bohužel zemřela ve věku 36 let a nedožila se svatby svého staršího syna ani vnoučat.

Šikovní grafici ale chtěli zjistit, jak by Lady Di vypadala dnes, a tak upravili její fotky tak, aby odpovídaly věku 56leté ženy. A jak se jim to povedlo? Na výsledek se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články