Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Egyptský hotel Titanic Palace, kde údajně zbili českého turistu, se brání: Honza byl opilý a napadal hosty i plavčíka

Hotel se brání.
+ Dalších 7 fotografií
Honza a Sabina se rozhodli jet na dovolenou do Egypta. Zvolili si hotel Titanic Palace, ale místo relaxace zažili noční můru. Aspoň to svorně tvrdili. Plavčík prý měl ženu obtěžovat a chtěl si s ní domluvit orální sex. Když to viděl její přítel Jan, tak ho zmlátil. Jako reakci na tento útok se mu měli zaměstnanci hotelu pomstít, svázat ho v hotelu, okrást a zmlátit. Ale je tu i jiná verze. Prý to bylo zcela jinak, tvrdí hotel.

Už po prvním vyjádření párečku moc lidí nevěřilo a navíc se v komentářích brzy objevilo svědectví turistky Nikol. Ta byla ubytována v hotelu ve stejnou dobu, jako Sabina a Honza.

„Je opravdu smutné, jak tento pár kazí pověst úžasného hotelu. Už nenapíší pravdu, raději pošpiní hotel. To, že mladý muž byl totálně opilý, napadl tady plavčíka, který je úplně slušný, ale mladému pánovi řekl něco v angličtině a on si to v opilosti přebral po svém, protože anglicky ani neuměl, ihned ho napadl, takže plavčík měl rozseknutý ret, nalomenou klíční kost a rozseknutou ruku, to už mladík do novin neřekne," říká Nikol s tím, že byl agresivní na všechny okolo a dělal problémy i poté, co byl ošetřen.

Tomuto svědectví odpovídá i oficiální vyjádření hotelu, které získal deník Blesk. V Titanic Palace je totiž český turista Jan na černé listině. „Tento host byl běžně velmi opilý,“ stěžuje si vedení hotelu.

Napadl plavčíka, zlomil mu čelist a pak prý mlátil každého, kdo mu stál v cestě. „Náš odpovědný vedoucí se ho pokusil dostat pod kontrolu. Poslali jsme ho do nemocnice, ale nebyl schopen komunikovat s pojišťovnou, protože byl velmi opilý. Jeho přítelkyně mu odmítla pomoci. Řekla, že je to normální,“ popisuje vedení hotelu chování povedeného páru.

Poté prý Jan ještě otravoval hosty v restauraci, až manažerům došla trpělivost, zavolali na něj policii a přesunuli ho do jiného hotelu.

Takže je jisté, že v tomto příběhu jedna strana lže. Věříte více vyjádření Sabiny a Honzy, nebo svědkyně Nikol a vedení hotelu?

Mohlo by vás zajímat

Další články