Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Egypťan brutálně pořezal muže v Brně: Dostal směšný trest

Zdroj: Facebook/Brněnská Boxárna
Trest pro legraci
K incidentu došlo v Brně, kde před hudebním klubem útočník z Egypta pořezal dva muže. Útočník nyní dostal trest, který napadený muž považuje za směšně nízký. Další dva jeho kumpáni byli potrestáni veřejně prospěšnými pracemi. Podle státního zástupce je trest pro všechny přiměřený.

Brně před hudebním klubem Caribic došlo loni v prosinci k hromadné potyčce, při které muž jménem Khaled Nabih vytáhl nůž a pořezal dva lidi. Nyní mu byl soudem vyměřen trest odnětí svobody na tři roky s podmíněným odkladem na zkušební dobu pět let. Za těžké ublížení na zdraví, nebezpečné vyhrožování a výtržnictví Nabihovi hrozilo ale až deset let ve vězení.

Jeho dvěma kumpánům Mohamedovi Mahmoudovi Ismaeilovi Abdelhafezovi a Abdulovi Momenovi Adlouniovi byly uloženy veřejně prospěšné práce. Podle poškozeného měl spor vzniknout tak, že Nabih doprovázený dvěma kamarády kolem čtvrté hodiny ráno osahával jeho kamarádku. Při hádce pak vytáhl nůž.

Státní zástupce Jan Petrásek pro iDnes.cz řekl, že noční střety před zmíněným barem jsou poměrně časté a případ vzbudil rozruch zejména kvůli původu části členů potyčky. Poškozený muž považuje trest Nabiha za směšně nízký.

Ve skupině Brněnská Boxárna, kam poškozený patří, se k trestu protivníka vyjadřuje následovně.

„Teď už ví, že může sahat holkám na zadky a borce řezat nožem. Teď už si může klidně vyrobit kladivomačetu, na záda si může dál luk a šípy a chodit střílet frajery na diskotéku. Příště hodí bombu na Svoboďák a dostane veřejně prospěšné práce,“ uvedl na Facebooku z verdiktu rozhořčený napadený muž.

Související články

Další články