Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Edo, jsi to ty? Michal Isteník se v seriálu Živé terče změnil z impotenta v doktora!

Zdroj: csfd
+ Dalších 34 fotografií
nová role
Po úspěchu v seriálu Most!, kde si Michal Isteník (35) získal srdce fanoušků coby impotentní hospodský Eda, se talentovaný herec pustil do dalšího projektu a dokázal, že zahrát zvládne skutečně všechno. Z role morouse se totiž vrhl rovnou do role Mudr. Aleše Kuželíka, který používá aroganci, ironii a sarkasmus jako obranný štít v seriálu Živé terče.

O své nové roli doktora v seriálu Živé terče se Michal Isteník rozpovídal v rozhovoru s Českou televizí. Zatímco pro roli Edy se musel mračit i mimo kameru, aby ze svého charakteru nevypadl, s Alešem Kuželíkem to měl o něco jednodušší. „Aleš není takový pruďas jako Eda, ale rozhodně to taky není úplně usměvavý klučina. Myslím, že v tomhle ohledu byly náročné jen tak dva tři dny. Ale i tak jsem si to ohromně užíval,“ sdělil cenami ověnčený divadelník.

Postava doktora Kuželíka je podle něj rozporuplná, na první pohled se nikomu nezalíbí, ale diváci si ho nakonec oblíbí. „Mudr. Aleš Kuželík je člověk, jehož světonázor stojí za vyslechnutí. Je myslím dobrý ortoped. Je úspěšný ve své práci a je si toho vědom. Určitě nebude divákům hned na první dobrou sympatický, ale není to špatný chlap. Jen s tou arogancí si asi došel pro nášup. Snad aby k sobě nikoho nepouštěl příliš blízko, používá aroganci, ironii a sarkasmus jako obranný štít. Rozhodně bych s ním chtěl být kámoš, protože na něj bude spolehnutí. A taky myslím, že je s ním sranda, někdy,“ popsal svou postavu Isteník.

Vidět Michala Isteníka v jiné roli, než byl hospodský Eda, bude především pro televizní diváky velký nezvyk. Lidé, kteří chodí do divadla, totiž měli možnost herce vidět už v nespočtu rolí, za které byl i náležitě oceněn.

Mohlo by vás zajímat

Další články