Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zdeněk Pohlreich o MasterChefovi: Musel jsem i kritizovat, Primy jsem se na svolení neptal

Přemek Forejt, Zdeněk Pohlreich a Jan Punčochář v porotě MasterChefa.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova.
SOUTĚŽ

Pro soutěžící v další řadě MasterChefa bylo velkým překvapením, když porotce Radka Kašpárka (40), který musel na akutní operaci zad, na pár dílů zastoupil nelítostný „kat českých restauratérů“ Zdeněk Pohlreich (64). Co nám o své účasti řekl?

Zdeněk Pohlreich: Primě nepatřím, tak jsem se neptal

„Mně kluci režiséři Radovan Síbrt a Jiří Charvát zavolali s tím, že má porotce Radek Kašpárek emergency (měl operaci plotének – pozn. red.), a ptali se, jestli tam nechci zaskočit. Znám se s nimi z minulých projektů, navíc jsem to bral jako kolegiální výpomoc, tak jsem kývl,“ vysvětlil eXtra.cz hvězdný Zdeněk Pohlreich.

To, že si ho diváci automaticky spojují s TV Prima, nijak neřešil.

„Příslušnost k nějaké televizi v rozhodování nehrála žádnou roli. Ani nebyl žádný důvod volat na Primu a ptát se. S Primou nemám žádnou exkluzivní smlouvu a myslím, že na takové věci se ani ptát nemusím,“ říká rozumně.

Choval jsem se civilizovaně, slibuje

Mnozí ho považují za plísnitele všech, kteří vezmou vařečku do ruky. K tomu zde ale moc nedocházelo.

„Do té doby jsem MasterChefa ani neviděl, ale mám pocit, že jsem se tam snad choval civilizovaně. Jsou to hobbíci, tak co bych si na nich masíroval ego?“ pokládá řečnickou otázku šéfkuchař, který před jedenácti lety vystupoval v primácké počeštěné verzi MasterChefa s názvem Na nože.

A co ho v soutěži Novy zaujalo?

Docela mě překvapilo, že v televizi to vypadá velikánské a monumentální, ve skutečnosti jsou podmínky dost jednoduché. Je zázrak, co televize pořád ještě dokáže. A moc se mi líbil špajz, do nějž si soutěžící běží pro suroviny. To bylo na úrovni, připadalo mi to velmi dobré. Pro mě to bylo příjemné překvapení,“ odtušil muž, kterého proslavila již ukončená reality show Ano, šéfe!.

Kritika

Musel jsem i kritizovat. Něco tam asi bylo, ale už to bylo před nějakou chvílí, tak si to už úplně nevybavuju (Radek Kašpárek byl na operaci před více než rokem - pozn. red.). Ale když bylo potřeba, řekl jsem svůj názor. To ještě není vyloženě kritika,“ dodal závěrem Zdeněk Pohlreich.

Související články

Další články