Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zase přiletí čáp, Matušovi? Zpěvák Bohuš ukázal nové bydlení: V dětském pokojíku připravil dvě postýlky

Bohuš Matuš ukázal nové bydlení: V dětském pokojíku připravil dvě postýlky
Zdroj: extra/Martin Procházka, se souhlasem B. Matuše, koláž eXtra
+ Další 2 fotografie
ZMĚNA

Zpěvák Bohuš Matuš (48) se na chvíli změnil ve stěhováka. Koncem srpna totiž musel opustit byt v činžáku, kde poslední dobou s manželkou Lucií (18) a dcerou Natálkou žili, přestěhovali se do rodinného domku. Nemají ho ale jen sami pro sebe.

Bohuš Matuš sestavil dvě postýlky

„Bydlení je krásné, úžasné. Snažíme se to tu zvelebit. Dům jsme si pronajali, ale ne celý, to bych se nedoplatil. Nad námi bydlí ještě jedna milá paní s rodinou,“ svěřil se nám Bohuš Matuš.

Mezi fotkami, které nám zaslal, nás zaujala jedna, na níž jsou dvě dětské postýlky. Že by Lucie, která měla ještě nedávno poporodní komplikace, byla znovu těhotná? „Ne, jen Natálka své původní postýlce už odrůstá, tak už jsme pořídili a smontovali její upgrade,“ vysvětlil eXtra.cz zpěvák.

Konflikt

Bohuše tlačil docela čas. V předchozím domě totiž zažil nepříjemný konflikt.

S bratrem se tam chtěl nesmyslně poprat soused. Všichni ostatní okolo byli milí a fajn, jen on konfliktní. Řekli jsme si s Lucinkou, že tohle nemáme zapotřebí a než by se to vyhrotilo ještě hůř, půjdeme odtamtud pryč,“ popisuje umělec, který je sice nyní v kurzu a na nedostatek práce si nemůže stěžovat, ale ze zimy už má docela vítr.

Už se začínají vánoční koncerty. Pořadatelé se bojí, že to zase celé zavřou. Tak uvidíme,“ krčí bezradně rameny zpěvák.

Související články

Další články