Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Tohle vám o První večeři neprozradí: Pohlreich se divil intimnostem na prvních rande, pravda je ale jinde

TV Prima chystá novou reality show s názvem První večeře.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 4 fotografie
ODHALENÍ

Ani Zdeněk Pohlreich (64) evidentně neví, co se děje v zákulisí pořadu První večeře. Oblíbený kuchař a příležitostný moderátor má v seznamovací reality show tentokrát úlohu hostitele, který se od všeho drží dál, takže se k němu ani nedoneslo, že to, co na účastnících nejvíc kritizoval, nebude vůbec z jejich hlavy.

Zdeněk Pohlreich: Šokovaly ho intimnosti

Reality show První večeře vtrhla na televizní obrazovky TV Prima jako uragán, diváky evidentně jiný formát seznamování zajímá. Již před vysíláním se Zdeněk Pohlreich, šéf restaurace, kde se natáčelo, podivoval nad rozhovory lidí, kteří se potkali teprve před pár minutami.

S otevřenou pusou jsem koukal, když se u stolu začaly probírat sexuální zážitky nebo preference. Za mých mladých let se tyto řeči nevedly,“ říkal Pohlreich.

Jenže jak se ukazuje, není přímo v samotném centru natáčení, jinak by věděl, že jsou v tom účastníci pořadu nejspíš dost nevinně.

Režisér dirigoval účastníky

Režisér mi dopředu říkal, že když to bude nudné, tak že do toho vstoupí. Protože Václav mluvil jen o sobě, tak nám do toho musel vstupovat neustále. Vybízel mě: ‚Pájo, rozjeď to! Něco o intimitě, o sexu!‘“ řekla eXtra.cz sympatická Pavla, kterou její protějšek svou neuvěřitelnou povýšeností a nesoudností urazil a rozplakal.

Režisér tedy hosty trochu pošťuchoval (vyjádření Pavly, že jí chybí partnerské letmé doteky, což Václav nebyl schopný pochopit, nakonec z pořadu vystřihli), takže když se třeba kosmetička z Prahy přiznala k tomu, jak si to chce rozdat na petřínské věži, nejspíš to nebylo jen tak.

Kdo za to může

Režisérem byl Jiří Mádle. Točil dřív už Ano, šéfe! a další reality show. Dělal i Výměnu manželek (nebo Prostřeno - pozn. red.). Byla s ním sranda, byl pohodář,“ dodává Pavla, o jejímž společníkovi lidé na sociálních sítích píší, že má mít údajně obrovské dluhy a že o svém životě nemluvil pravdu.

To první není jak jednodušše ověřit, to druhé už ale ostatně víme od celebrit, kterým podle svých slov měl dělat asistenta.

První večeře byla snídaně

O tom, že realita natáčení bývá dost jiná než to, co se divákům prezentuje, upozornila v eXtra.cz dřív i jiná účastnice, Simona Hrašková. Večeře se podávala v osm ráno a režie prý dvojici popoháněla, ať hlavně jí a tolik si nepovídá.

Ale v cestě ke štěstí jí a Patriku Veselému nezabránili. Simona a on už čekají společné miminko…

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy