Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Takhle naštvanou jste Moniku Bagárovou ještě nezažili: A dost, jste shnilé duše a ho*na, pustila se do urážečů Ruminky

Monika Bagárová
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
REAKCE

Někteří lidé zcela postrádají soudnost a i o nevinném malém děvčátku Rumince, dceři Moniky Bagárové (27) a Makhmuda Muradova (31), jsou schopni napsat neuvěřitelné věci. Jenže zpěvačka se rozhodla zabojovat jako lvice a ty, kteří malou sprostě urážejí, nazvala lidskými výkaly.

Ruminka je roztomilé děvčátko

Redakce eXtra.cz uveřejnila článek, v němž se nám zpěvačka Monika Bagárová svěřila s pokroky své holčičky. Přidali jsme také aktuální snímky malé slečny, která našemu redaktorovi připadá neuvěřitelně roztomilá, což se promítlo i do titulku článku.

To ovšem na některé lidi bůhvíproč působilo jako červený hadr na býka a místo toho, aby si své temné myšlenky nechali pro sebe, sedmnáctiměsíční dítě, které má zjevně radost z každé vteřiny svého života, začali nevybíravě urážet.

Urážky

„Je děsná a ne roztomilá,“ zněl jeden z nestoudných komentářů, našly se ale i mnohem nepochopitelnější, které redakce ovšem nebude citovat.

Není divu, že Monice, která na komentáře u článků zásadně nereaguje, došla trpělivost, a s posměváčky si to vyřídila pěkně „od plic“.

Monika Bagárová: Máte nešťastný a shnilý nitro

„Poděkovala bych všem těm, kteří mají páteř a vědí, že každé děťátko na světě je krásné a zaslouží si tu největší lásku. Zároveň bych ráda pozdravila i ty, kteří jsou bezpáteřní, a těch tu teda je, a vzkázala bych jim, že vaše nitro je shnilý a nešťastný, protože ten, kdo dokáže útočit na malé děti, podotýkám, že na jakékoli děti, je u mě jedno velký a bezvýznamný h*vno,“ rozepsala se Monika Bagárová s tím, že popřála hodně lásky, klidu a míru těm, kteří tohle vše ještě nenašli.

Naštěstí se našlo i mnoho těch, kteří ty nejpodlejší komentáře řádně zkritizovali a Ruminku podpořili. „Nemusí se mi líbit každé miminko na světě, ale nikdy bych si nedovolila napsat o žádném cokoli ošklivého. Jsou to nevinné bezbranné duše a ve finále mi všechna připadají roztomilá,“ napsala například Veronika.

Související články

Další články