Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Šok ve Svatbě na první pohled: Nova zlanařila Hot Domini, která se natáčí za volantem

Zdroj: Se souhlasem Dominika Myslivcová
PŘEKVAPENÍ

Sledovaná reality show Svatba na první pohled, v níž se snaží páry za pomoci vědy najít protějšek snů, přinese pořádné překvapení. Podle informací eXtra.cz se v soutěži objeví jako účinkující i influencerka Dominika Myslivcová (25).

Dominika Myslivcová a Svatba na první pohled

Dominice se přezdívá Hot Domini kvůli jejím provokativním fotkám, kromě toho na sebe umí upoutat pozornost jinak. Například když se chlubila tím, jak se natáčí za volantem, za což se jí i od kolegyň dostalo počastování slovem na p.

Tyhle starosti teď ale může hodit za hlavu, protože se bude vdávat. Minimálně pomyslně. „Televize Nova získala do Svatby na první pohled Dominiku Myslivcovou,“ dozvěděli jsme se od dvou tradičně spolehlivých zdrojů z televizní společnosti.

Mlžení

Samotná influencerka evidentně s TV Nova podepsala dohodu o naprosté diskrétnosti, takže když jsme se jí zeptali, jestli může informaci potvrdit nebo vyvrátit, nebyla vůbec sdílná.

„Kde jste to slyšeli? K tomu se nemůžu vůbec vyjadřovat,“ sdělila nám Dominika Myslivcová s tím, že se máme obrátit na zaměstnance televize.

Ze soutěže je nadšená

Když jsme ji ale naladili na čistě hypotetickou vlnu ve stylu „co by, kdyby“, už se rozpovídala.

Kdyby mi někdo účast v tomto pořadu nabídl, tak bych do toho určitě šla. Každá žena si chce přece zažít svatbu! A nikdy nevíte, kde můžete potkat svého pana Božského. Třeba by byl mezi soutěžícími, třeba ve štábu, kdo ví,“ dodala zvesela.

Otázkou jen zůstává, jestli Dominika stihne právě probíhající druhou řadu, nebo až tu další. Naše zdroje tvrdí, že si počkáme.

Ať tak či onak, určitě bude na co se těšit, hvězda první série Natália Mykytenko bude mít zdatnou konkurenci, co se diváckého zájmu týče…

Související články

Další články