Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Rozchod Felixe Slováčka s Gelemovou proběhl už dávno. Lucie si sbalila věci a vrátila se na jih Čech

Láska to byla skutečná.
Zdroj: Se souhlasem L. Gelemové
+ Další 4 fotografie
TAJEMSTVÍ

Pro někoho byl možná rozpad vztahu Felixe Slováčka (77) a Lucie Gelemové (38) jako blesk z čistého nebe, pro zasvěcenější ale vůbec. Vědělo se o něm přes měsíc. Jak to mezi nimi vlastně skončilo?

Lucie Gelemová a rozchod už před časem

Redakce eXtra.cz se o rozkolu dvojice dozvěděla už před mnoha týdny.

„Ona teď žije zpátky na jihu Čech, do Prahy přijela jen na pár dnů, sbalila si věci z bytu a odjela. A on tam chodí přespávat. Jinak spolu už nejsou,“ tvrdil náš zdroj z okolí Lucie Gelemové.

Felix Slováček zatloukal

„Že jsme se rozešli? O tom zatím nic nevím. Jsme spolu,“ tvrdil nám Felix Slováček 14. dubna, ale živě se zajímal o to, odkud to víme.

„Lucie chtěla od počátku dítě a rozvod, ale Felixovi status quo vyhovoval. Mohl se chlubit mladičkou přítelkyní, což bylo něco pro jeho ego, ale stát se na stará kolena tátou nebo projít bolestným rozdělováním majetku, z něhož by mu zbyla sotva půlka, to vůbec netoužil. Navíc jestli je pravda to, co říkala jeho manželka Dáda, pořád vyžadoval plnění manželských povinností, tak to vážně nebylo úplně idylické ani na jedné straně,“ sdělil eXtra.cz zdroj z blízkosti manželů.

Sama Gelemová se redakci eXtra.cz ozvala s tvrzením, že k žádnému odstěhování podle ní zatím údajně nedošlo a že informace našeho zdroje se celkově nemají zakládat na pravdě. Ten si však trvá na svém.

Dagmar Patrasová ušetří

„O rozchodu mi tvrdil něco už před časem. Povídal, že už jí má plné zuby, ale už je mi to nějak jedno. Podle mě lhal nám oběma,“ řekla nám k tomu Dagmar Patrasová.

Paradoxní je, že i z jejích peněz Slováček posledních sedm let měl milence platit byt a podle všeho i časté společné dovolené u moře. Pokud si tedy stárnoucí seladon nenajde rychle novou náhradu, společná kasa by mohla dost ušetřit.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy