Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Průšvihář Mike Pán se za pár dnů stane tátou: Jeho láska vypadá na 13, všude ukazuje občanku

Zdroj: Se souhlasem Mike Pána
+ Další fotografie
PŘIZNÁNÍ

Má mnoho zarytých odpůrců i řadu fanatických obdivatelů. Mike Pán (24) ale stárne a možná i o pár promile zmoudřel. Za pár dnů se stane tátou a dokonce přiznává, že se ve svých proslavených videích choval neskutečně hloupě. Po boku Simony, která vypadá na 13 let, se dostavilo prozření.

Mike Pán bude otcem

Se Simonou se známe tři roky. Máme se moc rádi a 16. října se nám narodí syn, zabiják. Přemýšlíme o tom, jestli mu nezničit život a nepojmenovat ho jako Miroslava, podle ředitele Městské policie Prahy 1,“ řekl eXtra.cz provokatér Mike Pán.

Pak ale zvážní. Spousta lidí si po všech jeho skandálcích a školeních městských policistů nemyslí vůbec nic dobrého. A Mike sám přiznává, že čas na frajeřinky kvůli nastupující zodpovědnosti za nový přicházející život pomalu končí.

Sype si popel na hlavu

„Taky jsem na tom přemýšlel. Byl jsem k**ot, na YouTube jsem dělal šílenosti. Byl jsem opravdu kontroverzní kr**én,“ prohlašuje o sobě úplně bez obalu.

„Zrovna v neděli 10. října vpodvečer spouštím svůj Twitch a budu si tam kvůli tomu všemu sypat popel na hlavu. Budu si tam venku na ulici s lidmi povídat o životě. Sem tam možná budu řešit i kauzy měšťáků, ale už je asi nebudu kontrolovat, jestli jedou připoutaní, a asi jim taky už nebudu přelepovat značky,“ slibuje proměnu a přicházející dospělost.

O svatbu ho ještě nepožádala

I proto se snaží co nejrychleji vyřešit trestní stíhání, kterému nyní čelí a o kterém prohlašuje, že je absolutně nedůvodné a musí pro něj skončit dobře.

Ale tajtrlík je tenhle mladík pořád. Když se ho redaktor eXtra.cz zeptal, jak to vypadá s případnou veselkou, odpověděl jednoznačně. „Svatba zatím nebude, protože Simona mě ještě nepožádala o ruku.“

Simona: Štve mě, ale není to špatný člověk

Proč s ním sympatická dvaadvacetiletá dívka z Ostravy vůbec je? „To je otázka. Zrovna teď se mi na to těžko odpovídá, protože tenhle týden mě neskutečně štve,“ prohlašuje zvesela.

„Vážně. Věřím, že narozením dítěte se v něm něco zlomí, že bude zodpovědnější a že se k tomu postaví jako chlap. Mike není špatný člověk. I když navenek občas vystupuje jako d*bil, v reálu zas až takový d*bil není. Je rodinný typ, vždycky chtěl děti.“

Vypadá na 13 a chtějí po ní občanku

Na společných fotkách, které nám Mike poslal, nás zaujalo, jak dívenka působí neskutečně mladě.

Nevypadám úplně na svůj věk, spíš na třináct a doteď se mi běžně stává, že když Mikovi kupuju například tabák, chtějí po mně občanku. Máme to v genech, i maminka vypadala takhle mladě. A lidé kolem můj vzhled řeší úplně od začátku našeho vztahu,“ prozrazuje Simona závěrem.

Související články

Další články