Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Návod, jak polapit Jakuba Prachaře: 6 rad, co musí zvládnout Sara Sandeva či její náhradnice

Pro Saru je to první dospělá role.
Zdroj: Se svolením TV Prima
+ Další 4 fotografie
GLOSA

Rozvedenec Jakub Prachař (37) ulovil o třináct let mladší kolegyni Saru Sandevu (24). Aspoň se oba pokoušeli, aby to tak vypadalo na jedné z akcí, kde se páreček před médii bez problémů vášnivě líbal. Pokud vážně tvoří pár, co má Sara či její následovnice dělat, aby byl Jakub dál její (jejich)?

1) Být tichá

Herec Jakub Prachař má za sebou dost nekompromisní, bolavé a dlouhé období rozvodu s influencerkou Agátou Hanychovou. A i když ta je v soukromí o dost jinačí, než jak se prezentuje v médiích, je velmi temperamentní, takže herec si užil spousty divokých výměn názorů. Určitě teď ocení introvertku, kterou do mluvení musí spíš nutit.

Mohla by ale taková být sama herečkou?

2) Být tolerantní

Ještě donedávna, už když byl tátou, Jakub jako by zapomínal, že roky přibývají a zodpovědnost by měla zákonitě taky. Byl to klasický herecký a muzikantský bohém, který se s přáteli leckde často „zapomněl“ a doma z toho nebylo veselo.

Holka Prachaře, ať už bude její křestní jméno začínat na S nebo na jiné písmeno, má štěstí v tom, že Kuba šel údajně do sebe, a když už se chce zpít pod obraz, plánuje to dlouho dopředu tak, aby pak měl tři dny volna na opravení organismu.

Tohle přežít nebude nic těžkého, zvlášť při delším vztahu. Tři dny pokoj od drahé polovičky se někdy docela hodí.

3) Fotbal, dítě, divadlo, film a pak až ona

Každá začínající láska je silná a opojná, ale dřív nebo později přijdou všední dny. To pak už protějšky kolikrát přestávají dostávat přednost. A přítelkyně opravdu bez legrace talentovaného umělce by měla respektovat, že kumštýři a fotbaloví fanoušci to mají jinak. Pomalu by prodali vlastní mámu, kdyby si museli vybrat mezi tím a titulem Slavie, potomstvo z prvního manželství má taky přednost před úplně vším, o práci a koníčku zároveň ani nemluvě. Až tam někde vzadu se krčí v koutě respekt a láska k drahé polovičce. Ale zase lepší než vztahový závislák, ne?

Zrovna Saře by upřednostňování práce vadit nemuselo, vášeň a zaujetí pro herectví určitě pochopí.

4) Činky zmizí a budou zmizelý

Jak jsem psal už výš, blonďatý synátor herečky Dany Batulkové šel do sebe a už tolik nepije. Ba co víc, kvůli roli v primáckém seriálu zhubl patnáct kilogramů, takže „asi polovinu své váhy“, a snad i já si můžu dovolit tvrdit, že teď vypadá slušně.

Nevím, co provozoval za sport, ale být kamarád jeho slečny, poradím jí, ať mu pořádně podstrojuje a pokud možno schová činky nebo běžecké boty. Co kdyby začal ještě vypadat úplně výborně a pak by přitahoval případnou konkurenci, po dlouhé době nejen svým jménem a charismatem? To se nesmí riskovat.

5) Nebýt Agáta

Už výš připomínám, že hlučnost nyní určitě nebude pro Prachaře předností, navíc po nahlédnutí do docela divoké, rozvětvené a vášnivé famílie Agáty Hanychové by klidně bral i slečnu, která je sirotkem. Anebo kdyby byla její matinka spíš upejpavá tichá dáma v pozadí.

Také by bylo fajn, kdyby kolem sebe neměla příliš mnoho lidí, kteří jí budou říkat, jak „ten Prachař je absolutně nemožnej, absolutně nechápu, proč s ním pořád ještě seš!“.

6) Nelhat

Víme, že Jakub Prachař je absolutně alergický na to, když mu žena něco řekne a on později zjistí, že lhala. Existuje na to legendární telefonát jako důkaz. A tuším, že Jakub Prachař určitě ocení, když jeho přítelkyně na něj nebude používat své ženské herecké triky, aby získala to, co chce.

Dodatek:

Pokud by se časem ukázalo, že dvojice si spolu partnersky neužívá a sehrála jen nepochopitelné divadlo pro novináře, aby je spletla, tak by to bylo lehce trapné.

Žurnalisty, a to včetně bulvárních, nějaký Jakub se Sarou zajímají jen do doby, než zaklapnou notebook s odevzdaným článkem nebo reportáží. Určitě nepolykají těžce vzrušením, jak to mezi touto dvojicí ve skutečnosti je, protože osobně je jim to srdečně úplně jedno.

Jediné, koho by páreček podvedl, kdyby vztah jen hrál, by byli jejich fanoušci a fanynky, kteří slova o nich hltají a kteří je živí…

Související články

Další články