Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Natáčení nových dílů Ordinace: Anna Slováčková o dojemném návratu před kameru

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
comeback

Už pár týdnů televize Nova připravuje nové díly pouze naoko zaniklého seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, které budou k dispozici na placené videotéce Voyo. Jak probíhá natáčení? To nám prozradila představitelka zdravotní sestřičky Radky Anna Slováčková (25).

Ordinace v růžové zahradě už se zase točí

Natáčení pro Voyo se nijak neliší od natáčení pro televizní obrazovku. Alespoň já nic nepociťuji. Štáb je stejně velký, víceméně stejný jako předtím. Potkávám většinou staré tváře, ale sem tam se objeví i nová," svěřila se eXtra.cz seriálová Radka Anna Slováčková.

„Pro mě byl původní poslední díl dojemný, takže návrat na plac byl super. Hrozně jsem se těšila, prakticky jsem nemohla ani dospat. Bylo to pro mě strašně příjemné,“ přiznává.

Anna Slováčková nezná svou smlouvu

„Začínala jsem v půlce července, od té doby točím průběžně. Co se bude v příběhu mé postavy dít, to vám neprozradím, na to si počkejte,“ doplňuje šibalsky sympatická herečka a zpěvačka.

Jak dlouho v obnovené Ordinaci bude, zatím netuší. Ani to, na jak dlouho má s Novou uzavřený kontrakt.

„Upřímně řečeno nevím, na jak dlouho jsem podepsala smlouvu,“ směje se a dodává, že věří alespoň v několik sezón internetového seriálu.

Koncerty

„Jinak většinu léta trávím na koncertních pódiích. Zrovna ve čtvrtek jsme hráli s Komorní filharmonií Pardubice a bylo to moc hezké. Dirigoval to brácha, já zpívala, on také, ještě hrál na sopránku. Byl to velký a super koncert. A ve čtvrtek nás čeká křest nového cédéčka Aura, na to se také hodně těším,“ dodala Anička.

Související články

Další články