Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Manželka Bohuše Matuše promluvila o operaci: Velké bolesti a ohrožení života

Nenávistné komentáře se naučila Lucie ignorovat.
Zdroj: Se souhlasem Bohuše Matuše
+ Další 4 fotografie
POTÍŽE
Manželka Bohuše Matuše (47) Lucie Matušová (18) má po lékařském zákroku, který kdyby nepřišel, šlo jí o život. „Problémy jsem měla už od prosince, akorát se o tom nevědělo,“ svěřila se eXtra.cz.

Lucie Matušová: Mohl z toho být velký průšvih

Pupeční kýlu jsem prý měla hned po porodu, akorát se na to nepřišlo. Zjistilo se to vlastně až ve chvíli, kdy to začalo pořádně bolet. Lékaři mi říkali, že jsem to zachytila v pravou chvíli. Kdybych přišla později, mohl to být velký průšvih,“ přiznává pro eXtra.cz novomanželka Lucie Matušová, že k felčarům přišla za pět minut dvanáct.

„V nemocnici se to dalo snést. První den po operaci to bylo hrozné, druhý také, ale pak už to bylo v pohodě. Hlavně se mi stýskalo po Natálce. Hodně mě mrzí, že ji teď nemůžu brát do náruče, ale jinak už mě nebolí vůbec nic,“ říká manželka zpěváka Bohuše Matuše.

Stesk

Pro Lucii bylo nejtěžší to, že za ní dcera nemohla do nemocnice. „Nechtěla jsem ji tahat po špitálech. V pondělí mě ale hned operovali a ve středu ráno jsem šla domů a hned jsem jela za Natálkou,“ připomíná. Na sociálních sítích se přitom ozvali kritici, kteří jí pomalu vyčítali, že je krkavčí máma, když není s malou dcerou.

„Nevím, co si lidé představovali. První dva dny jsem se sama ani nemohla postavit na nohy, tak nevím, jak bych si tam mohla brát dítě,“ diví se kritice.

Bohuš Matuš pečuje

Teď už jsou zase všichni tři pohromadě a Bohuš se o své dvě holky vzorně stará.

„Po mém návratu domů byla ještě chvíli u babičky, pak jsme si ji vzali zpátky domů. Nemohla jsem tu mít Natálku sama, když byl Bohoušek na cestách. Ale stejně jsme za ní pořád jezdili,“ dodala Lucie Matušová, kterou nyní čeká regenerace.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy