Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Manželce Bohuše Matuše zakázali další dítě: Byl by to průšvih, přiznal zpěvák

Zdroj: Se souhlasem Bohuše Matuše
+ Další 4 fotografie

Lucie Matušová (18) nedávno musela podstoupit akutní operaci poporodní kýly, a tak to nyní nesmí s radovánkami nijak přehánět. Dvojnásobnou maminkou se jen tak nestane.

Za pět minut 12

„Pupeční kýlu jsem prý měla hned po porodu, akorát se na to nepřišlo. Zjistilo se to vlastně až ve chvíli, kdy to začalo pořádně bolet. Lékaři mi říkali, že jsem to zachytila v pravou chvíli. Kdybych přišla později, mohl to být velký průšvih,“ přiznala již dříve eXtra.cz novomanželka Lucie Matušová, že k felčarům přišla za pět minut dvanáct.

„V nemocnici se to dalo snést. První den po operaci to bylo hrozné, druhý také, ale pak už to bylo v pohodě. Hlavně se mi stýskalo po Natálce. Hodně mě mrzí, že ji teď nemůžu brát do náruče, ale jinak už mě nebolí vůbec nic,“ říká manželka zpěváka Bohuše Matuše.

Lucie Matušová: Zákaz lékařů

Lucie by klidně chtěla hned další přírůstek do rodiny, ostatně pár už párkrát běžel do lékárny pro testy, ale zdraví je nyní přednější.

„Další těhotenství teď nehrozí. Lucinka musí nyní dlouho čekat, než se jí všechno po operaci zahojí. Doktoři jí říkali, že teď asi rok nesmí být vůbec těhotná. Byl by to velký malér,“ řekl eXtra.cz Bohuš Matuš.

Záchrana od babičky

Ten během hospitalizace mladé manželky nemohl být doma s malou dcerou, musel s Danem Hůlkou, Kateřinou Brožovou a dalšími jezdit po vlastech českých s programem 5 draků v trucku.

„Natynka byla u babičky. Děťátka to ještě nevnímají, že jsou nějaké větší změny. Docela často jsme za ní jezdili, ale hlavně, miminka strašně milují své babičky, takže byla spokojená. Pořád dokola říká bába, jen sem tam táta,“ stěžuje si naoko zpěvák.

Související články

Další články