Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková bojuje s podivným pronásledovatelem: Přišel jsem za tebou, skučel o půlnoci

Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
OBTĚŽOVÁNÍ

Být známou herečkou a zpěvačkou není vždy úplně med. Vyprávět by o tom mohla například Lucie Vondráčková (41), která jednoho fanouška upoutala natolik, že jí leze až na pozemek domu v pražské Libuši. „Zkusil jsem na něj pustit hrůzu, nepomohlo to,“ řekl eXtra.cz partner Vondráčkové Petr Vojnar (45).

Lucie Vondráčková a stalker

Lucka má bohužel svého stalkera. Je to blázínek, který je do ní zamilovaný. Jednou jí dokonce vlezl i do zahrady. Tehdy utekl, takže naposledy, když se tam zase objevil, zavolala na něj policisty, kteří si ho odvezli,“ řekl eXtra.cz Petr Vojnar.

Stalker sice tentokrát docela způsobně čekal na chodníku před plotem, ale ani to mu nepomohlo, jeho předchozí chování nebylo zapomenuto.

Petr Vojnar: Byl v jiné dimenzi

„Je dost jednoduchý. Trochu jsem na něj vylítl, ale s frajerem se vůbec nedalo mluvit, byl úplně v jiné dimenzi. Prostě se rozhodl o půlnoci přijít za Luckou. I když jsem na něj pustil trochu hrůzu, nefungovalo to a bít ho nemůžu, takže jediné řešení byla policie,“ vysvětlil eXtra.cz Vojnar. Podle Expresu čelí muž podezření z trestného činu porušování domovní svobody.

Strach o děti

„Lucka má děti, takže když přijde domů a vidí tam takového člověka, není to úplně dobré,“ dodal nový partner umělkyně, který s ní i kvůli tomu, aby ji ochránil, tráví co nejvíc času, jak je to jen možné.

Petr Vojnar randí s Lucií Vondráčkovou několik měsíců. Blíž se poznali na natáčení klipu Raega, ale cestu k sobě našli až později v nahrávacím studiu, v němž se potkávali.


Související články

Další články