Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Kolaps na premiéře filmu Karel: Bohuši Matušovi nepomohly ani lexauriny a půl láhve vodky

Bohuš Matuš na premiéře filmu Karel.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
POTÍŽE

Na premiéru dojemného dokumentu Karel o zesnulém Karlu Gottovi (†80) dorazila celá plejáda celebrit. Mnohé měly po konci slzy na krajíčku, zpěvák Bohuš Matuš (47) se ale přímo v sále přes přísun medikamentů a alkoholu zhroutil.

Bohuš Matuš: Alkohol a strach

„O tom mi ani nemluvte. Než jsem na film Karel šel, musel jsem si vzít dva lexauriny a vypil jsem půl láhve vodky, protože bez toho bych tam vůbec nemohl fungovat,“ řekl eXtra.cz zpěvák Bohuš Matuš.

Decentní, ale příšerné?

Film byl šílený v tom, že i když byli decentní, natočili to slušně a hezky, tak prostě Karel je tam těžce nemocný a těsně před svým odchodem. Pro mě to byl hrozný pohled, při promítání jsem se zhroutil. Lucinka mě musela držet za ruku. Bylo to pro mě příšerné to vidět,“ přiznal nám umělec, který se s Mistrem Karlem Gottem dobře znal.

„Na konci mě zvali i na raut, to jsem ale řekl, že se to vůbec nehodí, když to byl film o tak výjimečném zesnulém umělci a já se opravdu na nějaké nevázané veselí necítil. Karla Gotta jsem nesmírně miloval a jeho smrt mě strašně rozsekala,“ dodal Matuš.

Na snímek přišli například i Tereza Pergnerová, Hana Gregorová, Lucie Bílá, Sagvan Tofi, Dagmar Havlová a mnozí další.

Související články

Další články