Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Kamarád pašeračky Terezy: Datum návratu do Prahy. Přistavíme limuzínu a dostane ochranku

Pašeračka Tereza Hlůšková.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
NÁVRAT

Po překvapivém zrušení rozsudku Terezy Hlůškové (25), která si v pákistánské base odpykávala osm let za pašování devíti kilogramů heroinu, se začaly aktivovat šiky jejích domnělých či skutečných kamarádů, kteří se těší na její návrat. Někteří ji opravdu rádi uvidí, jiní se chtějí jen přiživit. Na Terezu čeká i její známý David, který ji chystá uvítat přímo královsky.

Tereza H.: O propuštění jsem věděl déle, říká kamarád

„Už dávno jsem říkal, že nebude sedět celých osm let. Vůbec mě to nepřekvapilo,“ řekl eXtra.cz někdejší kolega Terezy David Rajt, který pro naši redakci v minulosti o bývalé kolegyni z branže několikrát promluvil a vůbec nikdy nepochyboval o tom, že by nebyla vinná. Naopak, říkal i cifry, které si měla podle něj za jednu cestu vydělávat.

Simona byla pánskou společnicí v jednom privátu ve Švýcarsku, z této profese se znali a Rajt o ní prohlašoval, že ji z basy vytáhne jeden ultrabohatý muž.

„To myslím, že skutečně proběhlo. My to, že jde ven, věděli už týden před rozsudkem,“ tvrdí.

Návrat Terezy do Prahy

Rajt také údajně ví, kdy se pašeračka Tereza H. vrátí do české metropole.

„Podle našich propočtů má přiletět ve čtvrtek 11. 11. ve 12:55 na Letiště Václava Havla. Samozřejmě ji budu zastupovat, jak jinak. Nebo si myslíte, že po čtyřech letech bude věřit někomu jinému?“ těší se na manažerskou pozici David Rajt.

„Zůstaneme v Praze, odjedeme spolu na hotel. Bude tam i Simona H. Na letišti ji bude čekat limuzína s bodyguardy,“ uvádí David Rajt.

Uvidíme, jestli bude Tereza sdílet jeho nadšení a po letech navážou na údajné dávné kamarádství.

Související články

Další články