Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Její Veličenstvo Vnadožena První: Dámské zbraně Dagmar Patrasové do důchodu zdaleka ještě nepatří

Dámské zbraně Dagmar Patrasové do důchodu zdaleka ještě nepatří
Zdroj: se souhlasem D. Patrasové, koláž extra.cz
+ Další 3 fotografie
PLAVKOVÁ SEZÓNA

I když měla exmilenka Felixe Slováčka (78) Lucie Gelemová (38) kvůli mládí docela obstojnou postavu, královna dětských srdcí a někdejší častá návštěva divokých mužských fantazií Dagmar Patrasová (65) rozhodně na svůj věk nijak nezaostává. Podívejte se ve fotogalerii, jak to princezně Xénii sluší v babičkovském věku.

Dagmar Patrasová je za královnu

Zpěvačka Dagmar Patrasová utekla z českých luhů a hájů do Španělska, kde odpočívá se svými kamarádkami.

„Starají se tu o mě jako o královnu. Takhle dobře jsem se už dlouho neměla. Je tu nádherně, jíme jednu delikatesu za druhou a celé dny prosmějeme. Ne, chlapi nám vážně nechybí,“ řekla eXtra.cz se smíchem Dagmar Patrasová.

„Sluníme se, chodíme na procházky, dáváme si skvělé španělské jídlo. Je nám fantasticky,“ rozplývá se zpěvačka a herečka.

Felix Slováček? Neřeším

A protože jí to v babičkovském věku dost sluší (a je otázka, jestli se Gelemová za třicet let bude moci také pochlubit podobnými fotkami), není divu, že někdejší hvězda pohádkové Arabely nebo filmu Smrt stopařek a komedie Vrchní, prchni! sklízí obdivné pohledy horkokrevných Španělů.

„Španělé se tu na Dádu dost výrazně soustředí, však jí to sluší,“ směje se její kamarádka, v Česku a ve Španělsku působící lékařka Ivana Němečková, která nám snímky poslala.

Dáda si ale hlavně potřebovala vyčistit hlavu poté, co se kolem ní v poslední době dělo. Manžel dostal kopačky od své sedmileté známosti a všichni na ni naléhali, aby se k tomu nějak postavila a vyjádřila. Pro Dádu se ale prý nic nemění.

„Pro mě je podstatné jen to, abych byla v klidu a spokojená. A to teď jsem. Nic jiného neřeším. A moc se těším na malé diváky, až zase bude příležitost vystupovat,“ dodala Patrasová.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy