Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Honza Musil na pracáku neskončí: Po konci na Barrandově přišla spása

Honza Musil s partnerem Jakubem.
Zdroj: Se souhlasem Honzy Musila
+ Další 4 fotografie
televizní hvězda

Sluníčkový moderátor Honza Musil (54) po zániku pořadu Nebezpečné vztahy, který posledních pět let vysílala TV Barrandov, skončil v práci. A protože s partnerem Kubou, který je rázem také bez zaměstnání a příjmu, mají vysokou hypotéku na dům na Kutnohorsku, který nákladně rekonstruují, budou potřebovat každou korunu. „Klidně půjdu prodávat do supermarketu,“ řekl eXtra.cz moderátor.

Honza Musil: TV Barrandov není prokletí

Podle vyjádření Honzy Musila se mu ani nikdo neobtěžoval ozvat, aby mu oznámil, že končí. Ředitel televizní společnosti Jaromír Soukup nám konec dosavadní hvězdy barrandovských kanálů potvrdil s tím, že jeho pořad odchází se ctí, zprávy o údajném nestandardním rozchodu s moderátorem nechal ale bez odezvy.

Kam budou nyní Musilovy kroky směřovat dál, to zatím ale neví.

Žádná nabídka zatím nepřišla. Nevím, jestli se o mně bude někdo přetahovat. Ale nemyslím si, že bych byl už navždy vnímaný jako ‚ten z Barrandova‘. Dělal jsem Áčko nebo Saunu, oba pořady byly ve své době úspěšné, ale dnes si mě s nimi také nikdo nespojuje,“ myslí si.

Přišli o dvě výplaty

Spolu s ním se ze dne na den na dlažbě ocitl i jeho partner Jakub, který na pořadu také dělal. Za jak dlouho oběma pánům dojdou peníze?

„To nevíme. Zrovna rekonstruujeme dům a všechno nám přitom zdražují. (směje se) Rezervy samozřejmě máme. Na složenky a jídlo je. A rozhodně oba budeme brzy zase pracovat,“ říkají unisono.

Musil: Klidně i supermarket

„Děláme si legraci, že kdyby bylo nejhůř, klidně půjdeme prodávat i do supermarketu. Oba ale máme v hlavě projekty, které chceme rozjet. Když nebude zájem jinde, stejně o mně diváci brzy uslyší,“ naznačuje tajemně Honza Musil.

„Zrovna jste nás chytili ve chvíli, kdy se vracíme ze schůzky ohledně jednoho z těch projektů a vypadá to zatím velmi nadějně. Možná už budu sám svým pánem. A možná to nebude ani televize. Nebo časem bude? Uvidíme, nechám se překvapit,“ dodal moderátor.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy