Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dojemná pocta pro zesnulého tátu: František Nedvěd (†73) i po smrti vystupuje se synem

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
EMOCE

Country zpěvák František Nedvěd (†73), který před několika dny podlehl rakovině plic, ani po svém odchodu nezmizel z pódií. Na vystoupení si ho vozí František Nedvěd mladší (47), který tátovi dělá dojemnou poctu.

František Nedvěd: Poslední hold od syna

Legendární František Nedvěd byl muzikant tělem i duší, a když nemohl kvůli nemoci zpívat, trápilo ho to. Nyní už bohužel není mezi námi, díky následovníkům ale tak trochu vlastně pořád je.

Svou kapelu má jak František Nedvěd mladší, který jako by tátovi vizuálně z oka vypadl (a také dost hlasově), tak Vojta.

První jmenovaný hned na prvním koncertě po smutné zprávě vzdal tátovi hold.

Měl jsem tátu vedle sebe, říká junior

„Měl jsem ho vedle sebe. Udělal jsem si rámeček s podepsanou fotkou a se srdíčkem,“ řekl eXtra.cz František, který dřív měl problémy s psychikou, ale nynější těžkou ztrátu docela zvládá.

„Na koncertě ve Valašském Meziříčí jsem se poslední písničkou U nebeských bran odboural. Táta ji měl rád, taky s ní končil koncerty. A lidé asi pět minut skandovali a tleskali. Bylo to silné,“ svěřuje se.

Fotka táty ho nyní doprovázela na všechna vystoupení po úmrtí táty a zatím bude dál.

S Vojtou si pomáháme

A i když s bratrem Vojtěchem Nedvědem jdou muzikantsky každý úplně jinou cestou, jinak mezi nimi nejsou žádné rozbroje. „Jsme bráchové, máme se rádi a jak to jde, tak se podporujeme,“ dodal František Nedvěd mladší.

Související články

Další články