Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Eda Sheerana ke zpěvu přiměla maminka: Jeho sláva jí nyní pomohla s kariérou

Eda Sheerana ke zpěvu přiměla maminka: Jeho sláva jí nyní pomohla s kariérou
Zdroj: Showpix.cz
rodina
Ed Sheeran (29) se nikdy netajil tím, že na škole trpěl - jako zrzavý a buclatý chlapec s tlustými brýlemi to se spolužáky neměl jednoduché a každé ráno brečel. Od trápení mu pomohl zpěv a snaha o hru na kytaru. K těmto aktivitám ho přiměla jeho maminka Imogen, které nyní Edova sláva velmi pomohla s kariérou, po níž toužila.

Ed Sheeran dokazuje, že když člověk chce, dokáže skutečně všechno. Ze šikanovaného hošíka se během pár let stal jeden z nejslavnějších zpěváků na světě, který je zároveň nejbohatším britským umělcem mladším 30 let. Nic z toho by ale nedokázal bez maminky.

Byla to právě Edova maminka Imogen, která ho jako nešťastného chlapce přiměla k tomu, aby se naučil hrát na kytaru a začal zpívat. Sám Sheeran přiznal, že bez hudby by školu možná ani nepřežil. Dávný popud nyní mamince trochu nevědomky oplatil.

Z Imogen se nyní stala učitelka hudby, která je zapojená do speciálního projektu Suffolk Kodaly Community Interest Company. Ten má za cíl děti v běžném životě učit zpěvu a hudbě, aby se staly jejich každodenní součástí. Tento post dostala právě díky slávě svého syna.

Dvě práce

Kromě této nové kariéry se bude maminka Eda Sheerana i nadále věnovat práci, kterou se živila doposud a která ji baví. Imogen je návrhářkou a designérkou šperků. Některé z nich na sobě měla i Edova žena Cherry.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy