Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ed Sheeran se stal otcem: Manželka Cherry porodila holčičku, dostala podivné jméno

Ed Sheeran se stal otcem: Manželka Cherry porodila holčičku, dostala podivné jméno
Zdroj: instagram Ed Sheeran
+ Dalších 6 fotografií
Radostná novinka
Populární zpěvák Ed Sheeran (29) se pochlubil radostnou novinkou. Jeho manželka Cherry Seaborn (28) porodila. Manželé na svět přivítali holčičku, která dostala podivné jméno. Sheeran se nechal slyšet, že Cherry rodila už v průběhu minulého týdne.

Ed Sheeran a Cherry Seaborn se znají už dlouhá léta. Poznali se během studií a byli z nich dobří přátelé. Jenže pak přeskočila jiskra a Ed s Cherry se do sebe bláznivě zamilovali. Před Vánoci 2018 si Ed s Cherry řekli své ano.

Novopečení rodiče

Po dvou letech manželství se konečně stali rodiči. Že je Cherry těhotná, vyšlo najevo teprve v půlce srpna. No a dnes Ed oznámil tu radostnou novinku, že jeho manželka porodila. "Chci vám v rychlosti něco oznámit, protože v mém osobním životě jsou nějaké novinky, o které jsem se s vámi chtěl podělit," napsal na úvod novopečený tatínek.

Pár na svět miminko přivítal už v průběhu minulého týdne. Kdy přesně ale Cherry rodila, Ed neprozradil. Bedlivě si totiž střeží svoje soukromí, o čemž i vypovídá fakt, že se veřejnost o těhotenství Cherry dověděla jen pár týdnů před porodem.

"Minulý týden Cherry za pomoci úžasného porodního týmu přivedla na svět naši krásnou a zdravou dcerku," pokračoval populární zpěvák, který vydal řadu romantických písniček a získal si tak srdce miliony fanoušků. Holčička dostala jméno Lyra Antarctica Seaborn Sheeran.

"Naprosto jsme se do naší holčičky zamilovali. Maminka i miminko si vedou skvěle," informoval Sheeran. Nakonec dodal, že doufá, že všichni budou v tuto chvíli respektovat jejich soukromí. "Posílám lásku a uvidíme se, až bude čas se vrátit," doplnil zpěvák na závěr.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy