Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ed Sheeran se hodlá na rok a půl odmlčet: Dává si pauzu od zpívání i sociálních sítí

Zdroj: instagram.com
+ Další 4 fotografie
DOVOLENÁ
Ed Sheeran si řekl dost a chce si odpočinout od koncertování a fanoušků. Svoji tour ,,The Divide’’, se kterou obrazil prakticky celý svět, v srpnu po dvou letech završil ve městě Ipswich (Anglie). A jak on sám řekl, závěrečná zastávka turné v jeho rodném městě je pro něj hořkosladkou tečkou.

Protože právě tam na pódiu oznámil svým fanouškům, že toto je jeho poslední koncert na dalších 18 měsíců a má v plánu si od hudby spolu s koncertováním dát pohov. Ed Sheeran si už jednou takovou dovolenou naordinoval koncem roku 2015, kdy absolvoval celosvětovou tour se svojí druhou deskou ,,X’’. Tehdy si dal roční pauzu a zřekl se i svého mobilního telefonu. Tento krok se mu osvědčil natolik, že si jej doposud nepořídil. Bez něj údajně cítí mnohem menší stresovou zátěž. Že je tomu tak, potvrdili i jeho nejbližší přátelé. Když se s ním potřebují spojit, jedinou možnou cestou je e-mail.

Brzy budu zpátky, vzkázal

Na Štědrý den na svém Instagramu upřesnil, že má v plánu si dát pohov i od téhle sociální platformy. Poslední dva roky jel nepřetržité turné a dle svých slov potřebuje teď zas něco procestovat, poznat, zažít, ale především trošku víc žít normální život, aby o tom posléze mohl psát ve svých písních. Svoji profilovou fotku záhy změnil z grafiky svého posledního alba na ,,BRB“, což v překladu znamená ,,Be right back’’ (Brzy budu zpátky).

Dovolenou odstartoval v Benátkách

Když už to vypadalo, že Ed se nám na delší dobu vytratí ze zorného pole, objevily se fotografie, jak si se svou ženou Cherry v Benátkách dopřává zaslouženého odpočinku u skleničky červeného. Uvidíme, kam tento sympatický pár dál zavane jejich 18měsíční dovolenková tour. Ed Sheeran je v současné době jedním z nejúspěšnějších muzikantů a písničkářů na světě.

Držitele čtyř cen Grammy magazín Forbes minulý rok zařadil do svého žebříčku 100 nejlépe placených celebrit na 4. místo. To si vysloužil za historicky největší tour na světě s 260 zastávkami, které dohromady navštívilo více než 8,5 milionu lidí a které vygenerovalo příjem neuvěřitelných 13,5 miliardy korun. Zařadil se tak hned za fotbalistu Lionela Messiho a předběhl například Cristiana Ronalda.

Související články

Další články