Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Ed Sheeran má nové tetování: S dokončením musí čekat, až se mu narodí děti

Ed Sheeran má nové tetování: S dokončením musí čekat, až se mu narodí děti
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
význam
Zpěvák Ed Sheeran (29) je kromě své hudby známý i tím, že je potetovaný pomalu od hlavy až k patě. Nyní do své sbírky přidal další dílo - na záda si nechal vytetovat celkem 5 kruhů. Na dokončení celé kérky ale musí počkat, až se mu narodí děti. Se svou ženou přitom žádné ještě ani nečeká.

Ed Sheeran má na svém těle spoustu tetování. Jeho paže jsou ozdobeny úplně celé, na hrudi má obřího lva a dokonce si nechal vytetovat i postavu Perníčku z filmů o Shrekovi. Na jeho zádech ještě nějaké to místo zůstalo, rozhodl se tak ho postupně zaplňovat.

Prvním krokem, který zpěvák udělal, bylo vytetování celkem 5 větších kruhů. Ty však nyní musí chvíli zůstat prázdné, vyplněny budou až otisky rukou jeho dětí. Sheeran tak vyslal do světa jasnou zprávu o tom, kolik potomků vlastně plánuje.

Se svou ženou zatím sympatický zrzek miminko nečeká, je ale jasné, že ze všech kérek, které kůži Eda Sheerana pokrývají, bude pro něj mít právě pět kruhů s otisky malých ručiček největší význam. Je jen otázkou času, kdy se na jeho zádech první kruh zaplní.

Související články

Další články