Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Ed Sheeran bude otcem: Těhotenství tajili s manželkou dlouho. Cherry Seaborn porodí už na konci léta

Ed Sheeran bude otcem: Těhotenství tajili s manželkou dlouho. Cherry Seaborn porodí už na konci léta
Zdroj: instagram Ed Sheeran
+ Další 2 fotografie
založení rodiny
Po dvou letech manželství se Cherry Seaborn a Ed Sheeran stanou konečně poprvé rodiči. Nečekanou informaci potvrdil magazínu The Sun tajný zdroj. Ten také oznámil, že na miminko nebudou budoucí rodiče dlouho čekat. Cherry má totiž rodit už za pár týdnů.

Těhotenství zpěvák Ed Sheeran a jeho manželka Cherry Seaborn veřejnosti tajili po celou dobu koronavirové krize. Podle zdroje magazínu The Sun budoucí rodiče dokončují poslední přípravy na příchod potomka. Ten se podle všeho narodí koncem letošního léta.

"Karanténa byla perfektní výmluvou pro to, že se drží stranou. Porod už se ale blíží a jejich nadšení roste. Začali se proto svěřovat rodině i přátelům," dodal zdroj. Pár však těhotenství stále nepotvrdil. Naposledy koncem roku 2019 Ed svým fanouškům oznámil, že se uchýlí k pracovní pauze.

Ed Sheeran nereaguje

Pod posledním příspěvkem na zpěvákových sociálních sítích se hromadí nespočet gratulací k očekávanému děťátku. Na to ale zatím Ed nereagoval. Nedočkaví fanoušci tak budou muset vydržet, dokud se budoucí tatínek nerozhodne svou pauzu ukončit sám.

Těhotná Cherry se s Edem Sheeranem seznámila na škole. Chodit spolu ale začali až před pěti lety. Manželka mu velmi pomohla s jeho psychickými problémy a ukázala mu zdravý životní styl. Není proto divu, že Ed svou ženu požádal o ruku. Před Vánoci v roce 2018 si pak konečně řekli své "ano" u oltáře.

Související články

Další články