Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Džínový souboj Kokty a Jandy: Dva hurikáni na barových židlích ukázali svoje náčiní!

Pepa Kokta a Dalibor Janda. Dva džínoví kanci.

Známý pražský donchuán Josef Kokta (56) rád posedává ve svých oblíbených podnicích na barových židlích. S doutníkem nebo cigaretkou v ruce mu většinou společnost dělá nějaká sexy dívka či jeho kamarádi z byznysu.

Pepíno si v poslední době vybírá klasické oblečení, džínové kalhoty, nějaké to triko nebo košile a přes to ležérně přehozenou bundičku. Na poslední štaci v jednom baru, když posedával na stoličce, nám zničehonic připomněl zpěváka Dalibora Jandu (60), který byl nedávno zachycen v podobné póze. Jenže zpěvák je tak proslulý svou chloubou, o které po českém šoubyznyse už vzniklo několik „urban legends“, že mu u nás může konkurovat snad jen Robert Rosenberg (38).

A o tom, co skrývá pod kalhotami Pepíno, vědí jen dvě ženy v českém šoubyznysu, Ornella Štiková (20) a Gábina Partyšová (34), a samozřejmě mnoho dalších mimo tuto oblast.

Mohlo by vás zajímat

Další články