Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Džentlmen Martin ze Survivoru: Svou lásku poslal pro pití na záchod, nechtěl za ni platit drink

+ Dalších 10 fotografií

Do svých třiceti let byl panic, ani pak se z Martina Konečného, který se proslavil díky soutěži Survivor, nestal playboy prohánějící dámské sukně. A nezměnilo se to ani po jeho návratu z Dominikánské republiky, kde marně bojoval o dvou a půl milionovou výhru. Ve studiu Extra Hosta prozradil, že ač mu píšou na Instagramu ženy, stále je sám. A odhalil, jaké nároky má na svou případnou partnerku a proč nechce zakládat rodinu. 

Martin Konečný sice v Survivoru prošel největší proměnou, po návratu z Dominikánské republiky se ale vrátil do starých kolejí. Na ostrově ho sice Johana, Bára a Žaneta učily, jak se má chovat k ženám, z jeho vlastních slov je ale zřejmé, že si jejich rady příliš k srdci nevzal. To bylo zřejmé i během rozhovoru ve studiu Extra Hosta, kde promluvil o tom, jak to má aktuálně se ženami.

Martin Konečný: Rodinu zakládat nechci

„Píšou mi na sociálních sítích. Mám tam hodně komentářů od žen. Nic z toho ale není. Dokonce i ty ženy, se kterými jsem se snažil sbližovat před Survivorem, tak stále, i když jsem hvězda, tak nic. Nula bodů. Ani bůh netuší, čím to může být. Možná tím, že nechodím po klubech. Může to být tím, že jsou zadané. Nejsem macho, který přijde a vysype peněženku, koupí kabelku. Může to být tím, že nemám peníze,“ říká Konečný, který má jasnou představu, jak by jeho budoucí partnerka měla vypadat. A především ví, že by s ní rozhodně nechtěl zakládat rodinu.

„Nějakou rodinu bych přebral. Nějakou paničku, velmi pěknou babu, která se o sebe stará, cvičí, vypadá dobře a má jedno dítě. Nebo paničku, která vypadá ještě líp, udržuje se a má dvě děti. To bych ještě snesl. Tři jsou moc. Nechci zakládat svou rodinu. Nevidím v tom smysl,“ popsal Konečný, který si nemyslí, že by měl vysoké nároky.

Za partnerky utrácet nechce

„Vždyť mi nevadí baba s dítětem,“ rozčiloval se Martin po našem přímém dotazu s tím, že i on má své budoucí partnerce hodně co nabídnout.

„Mám vlastní bydlení, mám vlastní auto, měl jsem kdysi vlastního koně. Nemám žádný dluh, hypotéku. Za mnou se nevynoří exekuce. Mám co nabídnout. Není to pozlátko. Já hned ukážu svou pravou tvař. Nikomu nelžu. Ženy se chtějí ale muži nechat oklamat,“ říká Martin s tím, že aktuálně je sám. A z jeho dalšího vyprávění není divu.

Během rozhovoru nám totiž přiznal, že ve vztahu není příliš štědrý. Svou první lásku totiž na diskotéce poslal, aby se napila ze záchodu, než aby jí koupil pití. „Ona nebrala v úvahu, že dneska se bavíme, ale zítra musíme platit účty,“ dodal Martin. Na celý rozhovor s ním, se můžete podívat ve videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy