Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Džambulko, to je kaňour: Běsný Rychtář se vkradl do pokojíčků tří spících dívek! Exkluzivní fotky policejního zásahu!

Josef Rychtář nekompromisně prohledal dům včetně pokojů nájemnic, které
měly nečekaný zážitek s hvězdou bulváru.
Zdroj: archiv

Hodně nepříjemnou dohru bude mít pro Josefa Rychtáře (55) páteční incident, kdy nezákonně po policejní prohlídce vtrhl do líbeznického domu svého soka Zdendy Macury (39) při svém individuálním pátrání po alkoholičce Ivetě Bartošové (47), kterou momentálně stíhá napříč Itálií.

Dům Macury (39), který v pátek prohledala policie a následně do něj nezákonně vnikl i Rychtář, si skutečně prošel ten den peklem.

Vyprávět by mohly Macurovy nájemnice, které Rychtář při svém pátrání po tajných komnatách uprostřed noci dost zaskočil: „Jako by nestačilo, že to tu odpoledne prohledávali policajti. V noci přijel on, ke mně doslova vrazil, na kamarádku se dobouchával, volaly jsme policii, až pak po nějakých třenicích odjel. Podaly jsme na něj s holkama trestní oznámení, nejde o našeho domácího, se kterým se nemusejí, jde nám spíš o princip, bylo to celé dost nepříjemné, a to ještě vyhrožoval, že to tu nechá prohledat znovu,“ řekla nám jedna z nich.

Policie se podle našich informací chystá Rychtáře na základě dvou trestních oznámení k této věci obvinit z vloupání a výtržnictví, tomu je to ale srdečně jedno. Po Itálii honí Ivetu, o kterou se mimochodem policie zajímá také.

Mohlo by vás zajímat

Další články