Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Džambulko, podívej, jak si Rychtář užívá v Itálii. Takhle se chová člověk, který chce Bartošovou zachránit? Pije pivo a dovádí v moři. A víme ještě víc

Takhle usilovně Josef Rychtář pátrá po Džambulince.

Josef Rychtář (55) před týdnem srdceryvně naříkal do médií, jak mu Zdeněk Macura unesl Ivetu do Itálie, což ještě podbarvil tklivým pláčem. Jakmile se dozvěděl, že mu jedno vydavatelství zaplatí cestu do Itálie, nasedl do auta a vydal se unesenou Džambulku hledat.

Jaké bylo ale překvapení, když se na Facebooku objevila fotografie, na které si vysmátý Rychtář užívá v moři a v rukou třímá dvě lahve od piva. Možná si jen potřeboval zchladit hlavu plnou myšlenek na unesenou Džambulku.

Podle posledních zpráv serveru Prásk.cz italská policie sebrala Rychtáře a plánuje odvézt Ivetu z domu rodičů Domenika Martucciho, kde se má teď zdržovat. My jsme získali informace přímo z místa činu, odkud se ozvala i reportérka pořadu Prásk. „Jsme všichni na policii a vysvětlujeme karabiniérům, kdo je s kým a kdo proti komu. Ivetu stále drží v domě u Martucciho rodiny a zatím nevíme, zda dojde k nějakému zásahu,“ řekla nám reportérka.

Mohlo by vás zajímat

Další články