Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Džambulka se našla. Týden pohřešovaná Bartošová už bude brzy v rukou italských karabiniérů. Co s ní bude dál?

Iveta už snad bude brzy v rukou policie.

Trvalo to víc než týden, co se pohřešovala Iveta Bartošová (47). Do Itálie ji odvezl český Aštar Šeran Zdeněk Macura, který podle svých slov chtěl pěnici vymanit ze spárů Josefa Rychtáře.

Podle serveru Blesk.cz už bude Bartošová brzy v rukou italských karabiniérů. „Mohu potvrdit, že Iveta Bartošová byla vypátrána, a proto bylo celostátní pátrání ukončeno. Kriminalisté, kteří na případu pracují od začátku, budou nyní pokračovat v řešení celé záležitosti,“ potvrdila Blesk.cz mluvčí Policie ČR Andrea Zoulová. Poslední zprávy serveru Blesk.cz uvádějí, že by se měla nacházet v domě rodičů jejího expřítele Domenika Martucciho.

Kdy se ale Džambulka vrátí do Čech, to zatím není vůbec jisté. Výslechy na tamní policii mohou trvat několik dní a co se s ní stane po převozu do naší republiky se neví. Ivetu by měla každopádně eskorta okamžitě dopravit na léčení, to je totiž její jediná šance.

Mohlo by vás zajímat

Další články