Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Džambulinka měla divokou mediální noc: Nejdřív těhotenství a pak nádor! Jak je to všechno doopravdy?

Iveta si oblíbila čínskou kuchyni.

Džambulka (47) dál ovládá mediální prostor. Po včerejší SMS rekapitulaci na psychopatické ose Rychtář (55) – Macura (39) – Martucci (37) dnes bulvár „vyvařuje“ veselé lékařské zprávy z Itálie a Rakouska, kde se Ivetě vylité jak konvice s trojkou v žíle pokoušeli dělat CT vyšetření. Dospěli k závěru, že krom četných pozůstatků různých bitek s Rychtářem (oficiálně pádů na lampu a z kola) prý také diagnostikovali něco jako podezření na nádor, což je samozřejmě kravina, ale pro bulvár je lepší dělat z toho halo.

Do toho včerejší zmatek, kdy další šílenec ve hře, falešný hrabě a bývalý ředitel Ivety Martucci mezi aktuálními SMS od Rychtáře zveřejnil i jednu starou, těhotenskou.

Ech, takže abychom si to shrnuli – Bartošová těhotná není. Jednak je jí sedmačtyřicet, jednak je příroda sice ochotná jít do lecčeho, ale taková spermie, které by se chtělo bojovat s organismem přestárlé, duševně nemocné, fetující alkoholičky, se ještě nenašla. A kdyby měla nádor (jakože fakt nádor), v nemocnici by na to přišli natvrdo.

Takto nám bohužel zbyla jen stará dobrá Iveta, netěhotná a nesmrtelně nemocná. Ale nevěšte hlavu, však ona se do odpoledne najde nějaká další jobovka.

Mohlo by vás zajímat

Další články