Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Dylan by oslavil 53 let: Luke Perry se premiéry svého posledního filmu nedočkal

+ Dalších 6 fotografií
smutné
Zesnulý herec Luke Perry (†52) by dnes oslavoval narozeniny. Svoji úplně poslední roli si zahrál ve filmu Tenkrát v Hollywoodu. Bohužel premiéry filmu se nedočkal, protože podlehl následkům mrtvice.

Rodák z Ohia Luke Perry by dnes oslavoval už 53. narozeniny. Oblíbený herec měl 4. března silnou mrtvici a na následky toho zemřel. Smutná zpráva o odchodu Perryho všechny zasáhla.

Většina fanoušků si ho do paměti vryla jakožto pohledného středoškolského frajera Dylana McKaye z kultovního seriálu Beverly Hills 90210. Jeho postava sklízela velký úspěch a zamilovaných fanynek měl zástupy. Objevil se i v jiných seriálech, jako například Myšlenky zločince nebo Riverdale.

Nebyl ale jen seriálový herec. Luke byl obsazován i do filmů. Jeho poslední role byla ve filmu Tenkrát v Hollywoodu, pod který se podepsal slavný režisér a scenárista Quentin Tarantino. Perry se ve snímku představil jako kanadský herec Wayn Maunder. Bohužel se ale Luke ve své poslední roli neviděl. Snímek, jehož hlavním tématem jsou vraždy nechvalně proslulé Mansonovy rodiny, měl totiž v USA premiéru 26. července tohoto roku. Po boku Luka Perryho se v Tarantinově snímku objevili v hlavních rolích Leonardo DiCaprio, Brad Pitt nebo krásná Margot Robbie.

Mohlo by vás zajímat

Další články