Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Dyk zdrtil fanynky: Kvůli miminku do srpna přerušil kariéru. Vojto, tohle už vážně přeháníš!

Vojta Dyk přerušil kariéru, snad nezačnou teenagerky páchat hromadné sebevraždy.
Zdroj: herminapress.cz

Vojta Dyk (27) se stal včera otcem (nikomu to neříkejte, Táňa by ho hubovala, že je informace venku, a navíc je nepotvrzená) a jeho spolupracovníci dostali hned pocítit, jak mimořádný vliv na něj jeho predátorka má!

Herec, zpěvák a moderátor totiž sdělil kolegům, že na tři měsíce přerušuje veškeré aktivity, protože chce být doma s Táňou. Jedinou výjimku tvoří čtyři koncerty v amfiteátrech s kapelou B-SIDE BAND, které nešly pro mimořádnou finanční lukrativitu odmítnout, jinak prý bude Dyk doma, aby spoluhráči z NightWork neměli co jíst a aby si ho dítě užilo.

Je přitom vědecky prokázáno, že dítě vnímá otce jako takového až po osmnáctém měsíci, ale Vojtovi to co? Vojtovi to říkat nebudeme, je to jeho první miminko, tak ať si ho užije.

"Vojta jasně řekl, že chce být s Táňou tři měsíce doma, nejede přes to vlak, všichni jsme naštvaní hlavně na Táňu, je to samozřejmě její práce, takoví NightWork přijdou o deset až patnáct kšeftů na festivalech, ale nejde s tím nic dělat, nikdo ho nechce naštvat, aby nenechal kapelu ve štychu úplně," víme od člověka, který se přímo podílí na managementu právě NightWorků.

Dykovi je tohle všechno ale úplně jedno. Aby ne, vždyť je od včerejška otcem (tedy vlastně není, tedy je, ale je to tajemství, chápejte...).

Související články

Další články