Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

DYCKY SVŮDNÁ Jitka Čvančarová slaví narozeniny: Její odvážné fotky jsou slast pro oči!

Zdroj: jirkazz.gzk.cz
+ Dalších 60 fotografií
Jitka Čvančarová slaví 41 let na tomto světě. Herečka, která nebylo shůry dáno jen nadání, je známá tím, že se příliš často neodhaluje. Pokud ovšem ano, tak to za to skutečně stojí. Jitka zkrátka na 41 nikdy vypadat nebude.

Jitka Čadek Čvančarová je česká herečka, zpěvačka a moderátorka. Do srdce diváků se nyní zapsala především jako Ilona ze seriálu Most!, pro svou roli se změnila k nepoznání. Je až s podivem, že tak vulgární a ukřičenou ženu dokázala zahrát tak něžná a sexy herečka.

Jitka se ve snímcích a seriálech nikdy moc neodhalovala, pokud ale ano, diváci vždy zjistili, o kolik bez nahé Čvančarky přichází. Je to totiž žena krev a mlíko a bez šatů vypadá zkrátka božsky.

Ani teď, v jejích 41 letech, by pohled na její tělo nebyl k zahození. Udržuje si skvělé křivky a svými ňadry dokáže v jakýchkoliv šatech upoutat pozornost. Tanečník Petr Čadek má neskutečné štěstí, doma má ženu, kterou by si přála spousta mužů v Česku.

Na sexy snímky Jitky se můžete podívat v galerii, opravdu stojí za to!

Mohlo by vás zajímat

Další články