Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

DYCKY NENÁVIST! Aféra Franty z Mostu! rozpoutala RASOVOU VÁLKU

Zdroj: ČSFD, Facebook
+ Dalších 110 fotografií
BITVA
Hádka Zdeňka Godly (42), jehož proslavila role popeláře Franty v seriálu Most!, s pořadatelem, který o něm tvrdí, že je krajně nespolehlivý, má nepříjemnou dohru. Po zveřejnění případu se rozpoutala nefalšovaná rasistická válka mezi tzv. bílými Čechy a Romy. A ani jedna skupina nemá pro tu druhou žádné slitování. Na nejdrsnější výroky se podívejte ve fotogalerii.

Jako by nestačilo posuzovat údajný průšvih Godly na základě toho, jaký je člověk nebo jaký si lidé myslí, že je, mnoho diskutujících na sociálních sítích má hned jasno, že opravdu musí být nezodpovědný, slibotechna, už jen kvůli tomu, protože má jinou barvu pleti.

„Cikán zůstane cikánem, co jste čekali. A to nejsem rasista!!“ píše v bouřlivé diskusi například Libor, nechybí ani hlášky typu „co byste od takového člověka čekali“ v různých variacích, v nichž slova „takového člověka“ nahrazují slova Rom, „cigoš“, „cigán“, „hnědočech“ a podobně.

Hrubý pytel

„Hitlera na vás!“ píše dokonce už naprosto přes čáru Jan.

Bohužel Romové se nechali vyprovokovat a oplácejí stejnou rasistickou mincí.

„Cigáni aspoň nejsou rasisti jak vy. My to bereme podle toho, jaký je člověk, ne podle barvy pleti. Můžu s klidem napsat, že většina Čechů má mentalitu nacistů,“ píše Eliška, která si ale asi neuvědomuje, že se chová totožně jako ti, kteří jí nejvíc vadí, když všechny tmavší spoluobčany nespravedlivě strkají do jednoho pytle.

Romové se bouří

„V Televizních novinách jen píšou o vás, co jste schopný udělat, vraždit a znásilňovat děti a házet je do popelnic. Za pravdu se každý zlobí, co, chrapouni,“ rozčiluje se Rom Milano, který má dokonce bílé Čechy za „úchyly, vrahy a pedofily“. Naštěstí se našel jiný Rom, který ho umravnil, ať není stejný jako ti, jež kritizuje. „Já kritizuju jen tady ten hitlerovskej plod,“ brání se Milano dalším přiléváním oleje do ohně.

Když jeden z diskutujících psal, že nekalosti mají Romové v genech, pisatelka Lili taky použila brutální argumentační faul. „Češi mají zase v genech týrat a zabíjet děti.“

Válka bez konce

Podle Kristiny jsou zase ve zprávách zločiny bílých Čechů každý den, zatímco nepravosti od nějakého Roma jednou do měsíce.

Je vidět, že obě dvě strany jsou znesvářené a vzájemná nenávist mezi nimi jen tak neskončí. Romové jsou poměrně logicky podráždění, když všechny bez rozdílu někteří označují za odpad, nemakačenka a zneužívače dávek, a pak sami se dopouštějí podobných věcí, které jim vadí u ostatních.

Bude mít tahle válka někdy konce?

Související články

Další články