Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Dycky MOST v maléru?! Godla sbalil prachy a na práci se vykašlal, zuří pořadatel

Zdroj: čsfd
+ Dalších 101 fotografií
PRŮŠVIH
Zdeněk Godla (43) má po odvysílání seriálu Most! obrovské množství fanoušků, ale začínají se mu rojit i nepřátelé! Představitel Roma Franty se podle jednoho z pořadatelů chová nezodpovědně. „Vezme si zálohu za práci a pak nepřijede na vystoupení!“ zuří. A prý není zdaleka jediným, kdo se cítí podvedený.

„V neděli měl přijet na vystoupení do Duchcova na Teplicku. Viděli jsme se asi před měsícem, souhlasil, že dorazí, vyfotil se se mnou, dokonce mi natočil i videoupoutávku. Vzal si i zálohu. Ještě jsme spolu komunikovali a potvrzoval, že dorazí. Pak psal, že možná přijede později, nakonec ale bez omluvy vůbec nedorazil,“ zlobí se pořadatel vystoupení Miroslav Kima.

„Slyšel jsem i jinde, že se to v jeho případě nestalo poprvé. Lidé by si měli dát pozor. Kvůli němu a kapele, která taky nepřijela, jsem přišel o pětadvacet tisíc. Budu je chtít zpět,“ řekl eXtra.cz Kima.

Dycky sorry!

Franta Dycky Most potvrdil, že do Duchova nemohl dorazit. „V neděli se mi prodloužilo natáčení Ordinace a nemohl jsem říct, že musím jet na akci. Tomu pánovi jsem v pondělí psal esemesku, kde jsem se mu omluvil s tím, že tu tisícovku, kterou mi dal předem, mu přinesu. Nevím, proč mi ji dávali,“ dušuje se Godla.

Jeho slova ale pořadatel rázně odmítá. „Žádná esemeska mi od něj nepřišla. To není pravda. Vůbec se mnou nekomunikoval. Až když se do toho vložila vaše redakce, začal mi vyvolávat,“ tvrdí Kima.

Těžko říci, zda je Zdeněk Godla tak nespolehlivý, jak ho líčí pořadatel, nebo jestli je spíš obětí své slávy, na které se chce kdekdo přiživit. Každopádně po odvysílání seriálu České televize na něj praskly zajímavé věci. Třeba ohledně jeho exekucí nebo pobytu v kriminále za loupežné přepadení.

Mohlo by vás zajímat

Další články