Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

DYCKY MOST! To by hostinský Eda zíral: Toto je skutečná servírka ze Severky

+ Dalších 31 fotografií
VIDEO z Mostu
Herečka Dominika Býmová (31) coby nestydatá servírka Romana v seriálu Most! je rozhodně postavou, kterou si televizní divák zafixoval. Redakce eXtra.cz se vydala do proslulé restaurace Severka, abychom srovnali obě servírky - jak tu seriálovou, tak tu, která tam opravdu pracuje. A snažit se hledat rozdíl jsme skutečně složitě nemuseli. I když jsou obě tmavovlásky, každá je jiná... Servírka Janička se už během rozhovoru stala naší hvězdou, která s nadsázkou řečeno má rétorický talent.

Dominika Býmová se pohybuje především na divadelních prknech, k vidění je ale i v televizi. Poprvé se na televizních obrazovkách objevila už jako desetiletá v seriálu Zdivočelá země. Teď se představila jako hospodskému povolná servírka v seriálu Most!, kde lačnému oku seriálového diváka předvedla, co umí. Zejména tedy co provozuje s majitelem Severky.

A Dominika se své role servírky rozhodně zhostila se ctí Její erotická scéna v druhém díle byla nezapomenutelná. Nadaná herečka se v ní jako servírka snažila vzrušit svého nadřízeného pomocí orálního sexu. Nakonec mu "dala" v restaurační kuchyni.

Reálná servírka Janička je jiné číslo. Sice tolik neholduje sexu v pracovním prostředí, zato se nebojí mluvit do kamery a má svůj názor. Štamgasty ze Severky má ráda a splní jim každé přání, které jim na očích vidí. Přiznala dokonce, že seriál Most! se každé pondělí pravidelně v Severce vysílá a přinesl nejen zvýšené tržby, ale i novou klientelu. "Lidi sem chodí. Někomu se to líbí, jiným zase ne," prozradila nám Janička.

Srovnávat detailně obě servírky je zcela zbytečné. Obě jsou už na první pohled odlišné. Ovšem Janička rozhodně upoutala naši pozornost. Co řekla o seriálu Most!, které postavy se jí nejvíce líbí a jak seriál ovlivnil chod restaurace, na to se podívejte v exkluzivním rozhovoru.

Související články

Další články