Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Dycky MOST! Servírka Janička ze Severky už nesmí v hospodě sledovat seriál!

+ Dalších 33 fotografií
Pamatujete si Janičku, reálnou servírku ze severočeské hospody Severka, která redakci eXtra.cz poskytla poněkud bizarní rozhovor? Když jsme ji navštívili podruhé, k nemilému překvapení jsme se dozvěděli, že v Severce ji už v pondělí, kdy se vysílá oblíbený seriál, jen tak neuvidíte. Důvod? Od majitele dostala zákaz!

„Do Severky mohu už jen pátky, soboty a neděle,“ zaskočila nás Janička, kterou jsme v Mostě našli v jiné restauraci. „Pan majitel řekl, že pondělky tam nesmím. Jsem z toho smutná, ale co nadělám. Když to řekl pan majitel, je to pro mě svaté,“ vysvětlila nám Janička, která se díky svému projevu stala minulý týden hitem internetu.

Janička nám na kameru prozradila i zajímavosti ze svého soukromí. Třeba to, že pivo čepuje přes deset let, ale i jaké jsou její koníčky. Na exkluzivní rozhovor s reálnou servírkou ze Severky se podívejte ve videu.

Související články

Další články