Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dycky MOST! Seriál mi změnil život, říká Jožo: Teď bude i v Místo činu Ostrava

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Petera Baža (56), kterého diváci znají jako Jožu z Chanova z divácky fenomenálního seriálu MOST!, si mnoho lidí v jeho roli zamilovalo. A je to rok, kdy se poprvé objevil v seriálu, který vpadl na televizní obrazovky milionů domácností. Redaktorovi eXtra.cz sympatický herec přiznal, že ztvárnění chanovského předáka mu zásadně změnilo život.

Když se seriál MOST! objevil na televizních obrazovkách, pravidelně k němu usedaly skoro 2 miliony diváků. Šlo o fenomén, který mezi seriály v poslední době nemá obdoby. Bažo alias Jožo se své role chopil s velkou profesionalitou, a to i přesto, že zkušenosti před kamerou měl prakticky nulové. Loňský hit ČT právě reprízuje.

Od doby, kdy měl seriál na České televizi premiéru, ušel Bažo obrovský kus cesty. A pracovně se mu zadařilo. Objevil se poté i v jiných seriálech, kde dostal menší roli… Třeba v seriálu Místo zločinu Ostrava. Tam se objeví coby svérázný Rom, který přiveze policistům nalezenou mrtvolu až pod nos.

Nové role

„Stále mě lidé poznávají a občas mě zastaví a třeba se vyfotí. Je to příjemné. Díky seriálu Most! se mi v mnohém změnil život. Řekl bych, že mě obohatil. Nejen o nové lidi, další role, ale jezdím i na soukromé akce. Jsem velmi rád za každou příležitost, kterou dostanu. Jinak stále pracuji jako člen týmu prevence proti kriminalitě. Teď už to táhnu třináctý rok a musím říct, že mě moje práce pořád baví. A když občas dostanu nějakou roli, mám z obojího velkou radost,“ řekl eXtra.cz Peter Bažo, který je s některými hereckými kolegy stále v kontaktu. Schválně, jestli mu seriál Místo činu Ostrava zajistí další dávku popularity.

Související články

Další články