Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dycky MOST! Realita předčila seriál, BULHARSKÝ POPELNÍK jste ještě neviděli!

+ Dalších 48 fotografií
Televizní seriál MOST! se stal fenoménem. Lidé se o něm baví všude a často na něj přijde řeč i mezi hospodskými štamgasty. Redaktoři eXtra.cz navštívili jednu z mosteckých restaurací, aby se poptali místních, co si o čím dál více populárním seriálu myslí. A narazili jsme na muže, který seriál nejen ohodnotil velmi kladně, ale předvedl i něco, co se skutečně málokdy vidí...

Dycky MOST! – hláška, která takřka přes noc pobláznila celé Česko a říkají ji lidé ve všech koutech země. A stačilo málo. Jen to, aby se osmidílný seriál objevil na obrazovce České televize. První díl spustil doslova seriálové šílenství.

Redaktoři eXtra.cz se vypravili do severočeského Mostu, aby se zeptali místních, co si o seriálu myslí. A v jedné z hospod uprostřed města jsme narazili na štamgasta, který nám předvedl něco, z čeho se i vám musí pořádně zamotat hlava.

Tušíte, co je bulharský popelník? Pokud ne, tak v Mostě nám to jeden z místních nekompromisně vysvětlil a přidal i názornou ukázku. Po zhlédnutí videa jistě sami uznáte, že v hospodě, kde byli redaktoři eXtra.cz, by se dvojice autorů seriálu MOST! Prušinovský a Kolečko mohli pro další sérii hravě inspirovat.

Související články

Další články