Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Dycky MOST!: Legendární servírku ze Severky vyhodili, prý nasávala jako tornádo

+ Dalších 21 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Herečka Dominika Býmová (31) coby nestydatá servírka Romana v seriálu Most! je rozhodně postavou, kterou si televizní divák zafixoval. Redakce eXtra.cz se vydala do proslulé restaurace Severka, zda i po roce, kdy Česká televize v repríze vysílá seriál MOST!, je přítomna skutečná servírka Janička, s níž jsme v loňském roce natočili poměrně úsměvný rozhovor. K našemu překvapení jsme se dozvěděli, že ji před časem vyhodili...

Dominika Býmová se pohybuje především na divadelních prknech, k vidění je ale i v televizi. Poprvé se na televizních obrazovkách objevila už jako desetiletá v seriálu Zdivočelá země. Před rokem se představila jako hospodskému povolná servírka v seriálu Most!, kde lačnému oku seriálového diváka předvedla, co umí. Zejména tedy co provozuje s majitelem Severky.

Reálná servírka Janička byla jiné číslo. Ano, záměrně "byla", protože v Severce už nepracuje. "Janička už tady není. Před necelým rokem dostala padáka. Prý kvůli tomu, že pila za barem, ale ono toho bylo víc," řekl eXtra.cz jeden ze štamgastů.

Nová servírka

Zeptali jsme se i servírky, která Janičku nahradila. "Ano, Jana tady už nedělá. Jinak seriál Most! je tady pořád populární," řekla nám Naďa, která si práci servírky v mostecké restauraci užívá.

Na rozhovor s Naďou, která nahradila legendární Janičku, se podívejte ve videu.

Pokud si chcete připomenout velmi bizarní rozhovor s někdejší hvězdou Severky Janičkou, přejděte sem: DYCKY MOST! To by hostinský Eda zíral: Toto je skutečná servírka ze Severky

Související články

Další články