Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

2019 byl rok Luďana. Jaký bude rok 2020 Martina Hofmanna?

Martin Hofmann je podle diváků geniálním hercem.
Zdroj: csfd
+ Dalších 15 fotografií
seriál
Minulý rok si může herec Martin Hofmann s klidem vykázat jako jeden z kariérně nejúspěšnějších. Nejenže se mu dařilo na divadelních prknech, například v roli krále Leonta v Zimní pohádce od Shakespeara, ale především na televizních obrazovkách zazářil v seriálu Most! Co chystá v roce 2020?

Martin Hofmann, rodák z Český Budějovic a absolvent činoherního herectví na DAMU, se na divadelních prknech Rokoka, Divadla Bez zábradlí nebo Divadla Celetné pohyboval už od studijních let. Do povědomí širší veřejnosti se dostal však až s obsazením postavy Jaroslava Hejla v seriálu Ulice A nejspíše právě díky nekonečnému seriálu si jej začali více všímat i filmoví režiséři. Diváci jej tak mohli vidět ve filmech Ve stínu, Masaryk, Anthropoid nebo v zahraničním snímku Úkryt v Zoo po boku Jessicy Chastain

2019 - Skleněný pokoj, Teroristka, Ženy v běhu, Bez vědomí, ale hlavně Most!

V roce 2018 si Martin žádný filmový zářez bohužel nepřičetl. Za to si ale zahrál jednu z hlavních postav divácky úspěšného seriálu Rédl v produkci České televize. Rok na to si spravil svou filmovou bilanci, když byly do kin uvedeny hned tři snímky, ve kterých si zahrál. Skleněný pokoj, Teroristka a Ženy v běhu, který se stal historicky nejvýdělečnějším českým filmem v prodeji lístků (vydělal více než 200 milionů korun)! Koncem roku se ještě Hofmann blýsknul v roli horlivého vyšetřovatele Honzy v seriálu Bez vědomí Největší divácký ohlas ale zaznamenal s postavou Luďana a jeho notoricky známou hláškou "dycky Most!" v dnes již kultovním stejnojmenném seriálu.

2020 - Prvok, Šampón, Tečka a Karel, Havel a dycky Most!

Ani v roce 2020 to nevypadá, že by Martin v práci polevil. Se svým kamarádem režisérem Patrikem Hartlem právě natáčí snímek podle jeho první románové prvotiny Prvok, Šampón, Tečka a Karel, kde bude po boku herců Martina Pechláta, Davida Švehlíka a Hynka Čermáka

Začátkem listopadu padla poslední klapka filmu Havel, kde ztvárnil postavu Pavla Landovského Snímek inspirovaný Havlovými disidentskými lety by měl dorazit do kin 16. července.

Pokud jste minulý rok měli problém naskočit do již rozjeté série seriálu Most!, nezoufejte. Česká televize ho právě začala reprízovat.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy