Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

DYCKY KOUŘ: Vladimir odkráčel s NOŽEM V ZÁDECH ze špitálu, potřeboval cigaretu

+ Další fotografie
Když musíš...
Šokující záběry, kde se pacient se sekerou v zádech rozhodl opustit nemocnici, aby si mohl jít zakouřit. Muž známý jen pod jménem Vladimir (34), prudce krvácel ze zad, ale ani to ho nezastavilo a byl odhodlán si jít zakouřit.

Vladimir byl přijat do místní nemocnice Zelenodolsk v ruském městě Kazaň s vážným zraněním z „opilecké bitky“. Měl zabodnutý nůž v zádech a ani to ho neodradilo od závislosti na cigaretách. I přesto, jak moc mu rána krvácela, byl odhodlaný opustit nemocnici a jít si ven zakouřit. Vůbec mu však nevadilo, že mu přímo ze zad trčí rukojeť nože.

Celou situaci, kdy se zraněný pacient pokoušel dostat ven jen ve spodním prádle, zdokumentovala zdravotní sestra. Venku přitom bylo –10 °C a všude sníh. „Jste blázen?!“ dotazovala se ho sestra. Muž šel ven s tím, že u sebe ty cigarety ani neměl. Spoléhal na štědrost jiných kuřáků, ovšem marně. Poté, co mu doktor řekl, že riskuje vlastní život, se pacient rozhodl vrátit. Podívejte se do fotogalerie, jak se muž pokoušel opustit nemocnici.

Mohlo by vás zajímat

Další články